Zavrieť

Porady

Zhromaždenie na podporu Martinka a Samka Boórových

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Verejné stretnutie ľudí, ktorým nie je ľahostajné kradnutie našich detí vo Veľkej Británii. Zároveň hromadná podpora Ivany Boórovej deň pred rozhodnutím Kráľovského súdu.

Pondelok- 12.11.2012-16.30 hod.
Bratislava, pred Britskou ambasádou


Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Samozrejme, ze si myslia, ze zijeme v zemljankach, vacsina naroda je nezdelana a v zivote nikde neboli. Lenze to plati vo velkej miere aj o Americanoch, Nemcoch, Rakusanoch, a v podstate aj o nas. Pozrite si realne fotky z Kazachtanu alebo Vietnamu a budete sa cudovat, ako sa vasa predstava nezhoduje s realitou.

Ja ale vidim problem skor inde. Pravdepodobne pojde o slusne organizovanu mafiu, ktorej sa podarilo ucinne zalobovat u zakonodarcov. Ved ani u nas sa Zmajkovicovej nepodarilo presadit dobru vec - ocistenie krajiny od billboardov, nepresli zakony proti hracim automatom a kasinam, tazko sa obmezjue fajcenie a v podstate aj pitie. naopak, zacina sa lobovat za legalizaciu drog a dalsie "novinky". Navyse "spadol most", takze sa "konecne" Slovensko vracia na cestu zadavania dialnicinych stavieb tym firmam, ktori budu ponukat najvyssiu cenu...

Nie len u nas je zakonodarna moc casto iba babkou a predlzenou rukou mafii. V UK proste nejaka skupina presadila system, ktory umoznuje legalnym zbierat deti z domov, ambulacii lekarov, skol, v podstate rovno z ulice pod roznymi banalnymi, az smiesnymi zamienkami a posuvat ich tym, ktori maju pravdepodobme moc ale hlavne peniaze. Vsetko sa to deje pod plastikom ochrany deti, preto nebude lahke zlomit tento system.
3 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

ewita888 Pozri príspevok
http://www.sme.sk/c/6602027/pripad-b...na-piatok.html

Odporúčam v diskusii na tento článok, na strane 2 je príspevok s názvom Bol som na pojednávaní..
Aha - takze chybal pravnik navrhovatelky, teda starej mamy deti. Necudoval by som sa, ak by jej podsunuli toho "spravneho" pravnika.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Hrá sa Slovensko s deťmi
na schovávačku?


http://www.voxvictims.com/2012/11/14...hide-and-seek/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

"Podpísali ste už petíciu? Ak nie, je najvyšší čas. Toto je to najmenej, čo pre rodinu Boórových môžete urobiť. Zdieľajte. ĎAKUJEME!"

http://www.avaaz.org/en/petition/Stop_forced_adoption_in_Britain_free_Martin_a_Sam_ two_children_currently_kidnapped_by_British_SS/?cCxuvab
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1 Pozri príspevok
"Podpísali ste už petíciu? Ak nie, je najvyšší čas. Toto je to najmenej, čo pre rodinu Boórových môžete urobiť. Zdieľajte. ĎAKUJEME!"

http://www.avaaz.org/en/petition/Stop_forced_adoption_in_Britain_free_Martin_a_Sam_ two_children_currently_kidnapped_by_British_SS/?cCxuvab
Nebolo by vhodné uviesť túto petíciu v novej téme?
Bola by viditeľnejšia. Zrejme je málo času, ja som o nej nevedela doteraz. Nie som na FB.
1 0
LeaSl LeaSl

LeaSl je offline (nepripojený) LeaSl

neviete niekto, či bude dnes ten prostest v BA pred ambasádou? A ak áno, kedy?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nebudem sa vyjadrovať k situácii s deťmi,ale pohoršujeme sa tu nad tým,čo si myslia,že sme nejaká diera atd.No viete,čo by ste si mysleli o krajine,ked internetom letia fotky Dobrovodského susedov,ako tam tie deti žijú na fekáliách,ohrozené epidemiami a na odpadkoch po ktorých behajú potkany,obrázky rôznych osád,Lunika IX.No neviem,keby som to tu nepoznala a našla tieto obrázky,ani by som sa k Slovensku nepriblížila a rozhodne by som mala dojem ako zachranujem deti ked ich z toho hrozného prostredia trhám.Asi tak.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

LeaSl Pozri príspevok
neviete niekto, či bude dnes ten prostest v BA pred ambasádou? A ak áno, kedy?

neviem o tom nic nikde najst. Ale viem, ze sa kona toto.




Pozvánka pre tých, ktorí veria v silu modlitby a chcú sa pripojiť k spoločnej modlitbe: Zajtra, teda vo štvrtok, o 18. hodine sa spojíme v modlitbách tam, kde práve budeme, na spoločný úmysel - za rozhodnutie súdu v prospech babky a šťastný návrat celej Ivankinej rodiny na Slovensko. Nezáleží na tom, pre akú modlitbu sa rozhodneme, dôležité je, aby sme sa modlili v rovnakom čase za rovnaký úmysel.

Prosím, neosočujte túto snahu... Padol taký návrh a nakoľko je Ivana veriaca, jej silná viera z nej priam vyžaruje, pomohla jej prekonať najhoršie životné situácie a vydržať to všetko až doteraz, rozhodli sme sa aj my, ktorí veríme, pomôcť jej v modlitbách.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dnes 15.11 o 16 hod sa uskutocni manifestacia a tiche zhromazdenie na podporu pani Boorovej a vratenie ich deti na namesti pred mestskym uradom v Povazskej Bystrici a v rovnakom case aj na Marianskom namesti v Žiline, kto mozte tak pridite.

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dalsie sudne pojednavanie zajtra o 11.00h nasho casu.


Martin a Daro neinformujú, lebo rešpektujú rozhodnutie súdu. Sú stále v Londýne a pracujú. Tu je vysvetlenie:
http://udalosti.noviny.sk/pochybne-a...i-zakazmi.html
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Info pre tych, co nemaju FB.

"Prvý krát v živote zažívam moment, keď "musím mlčať". Ani si neviete predstaviť, ako radi by sme informovali. Pustiť priamy prenos zo súdnej siene dnes, neviem si ani predstaviť, čo by to spôsobilo. TOTO NIE JE NORMÁLNE. Ostávame tu a mlčíme ďalej :-( Ďakujeme za podporu. Z Londýna Martin Krpač a Dárius Haraksin, televízia JOJ."

"Na fotke Christopher Booker z The Telegraph, jeden z najuznávanejších novinárov, robí to 60 rokov, ale takéto krivdy ešte nezažil. A samozrejme, Martin Krpač, parťák z hotelovej izby :-) PS: Zajtra držte palce. Slovenskooooo"
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pojednavanie Kralovskeho sudu sa zacalo.
Zasielajte mame a babicke vela pozitivnych energii.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

absurdum........

info z pojednavacej saly.


Bristky SS apeluje na nase media. Sudcovia isli prave pozerat dokument, ako sme to u nas na Slovensku medializovali. Situacia na sude je velmi napata.


0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Úrady vo Fínsku opäť odobrali deti Ruske

http://www.sme.sk/c/6605391/urady-vo...eti-ruske.html


nemam rada tie severske narody, bez citu, temperamentu, prejavu emocii.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

neoficialna SMS od ucastnicky sudu: - Rozhodli deti idu k straej mame, ale este nemaju datum, svk musi predlozit celu strukturu ochrany a starostlivosti do buducna Nikto nevie ani dna ni hodiny pred Vianocami...
SÚD SA SKONČIL. Sudca povedal, že do Vianoc budú deti doma. Ostatné podrobnosti od reportérov budeme zverejňovať... rovnako ako aj od Ivany a babky. Teraz viac zatiaľ nevieme... SS si kladie podmienky, aby presne boli dodané info, aka skola, anglictina, lekar a SR to musí predložiť... Avšak nepadli, žiadne konkrétne termíny. Keď budeme vedieť viac, napíšeme.
Naposledy upravil alaya1 : 16.11.12 at 14:47 Dôvod: dopln.
4 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

To je ešte zo septembra..

No neviem, to, že deti patria starej mame, sudca vyriekol aj minulý týždeň.. Konečný verdikt ešte nebol, dúfam len, že konečne naša strana urobí všetko a rýchlo, aby to dobre dopadlo..
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Alaya, ja myslím tak pozitívne a tak držím palce, že som si po 30-tich rokoch začala nechty ohrýzať, taká som bola celý deň nervná.. Ale, poviem ti, po tom čo tam robia tie anglické ...., neuverím, kým to nebude navždy skončené..
Ale zase - stále lepšie to skončilo dnes, akoby priklepli adopciu..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ewita888 Pozri príspevok
Alaya, ja myslím tak pozitívne a tak držím palce, že som si po 30-tich rokoch začala nechty ohrýzať, taká som bola celý deň nervná.. Ale, poviem ti, po tom čo tam robia tie anglické ...., neuverím, kým to nebude navždy skončené..
Mas pravdu. Je to neskutocne. A my tu nadavame na nas pravny system.Biznis je vzdy len biznis. Netreba si vsak, ani v myslienke pripustit ine, ako uspesne ukoncenie. Obdivujem tie 2 zeny, ine uz su davno na psychiatrii v kazajke.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať