Zavrieť

Porady

Zhromaždenie na podporu Martinka a Samka Boórových

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Verejné stretnutie ľudí, ktorým nie je ľahostajné kradnutie našich detí vo Veľkej Británii. Zároveň hromadná podpora Ivany Boórovej deň pred rozhodnutím Kráľovského súdu.

Pondelok- 12.11.2012-16.30 hod.
Bratislava, pred Britskou ambasádou


Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dárius Haraksin TV JOJ

Viem, co si vsetci zelate, ale ostanme pokorni. Siria sa tu hrozne dezinformacie. Prosim, upokojme sa, nikomu to nepomoze. Treba este CAKAT. Je mi luto, ale naozej CAKAT. Do vecera snad budeme mudrejsi. Drzte palce, priatelia.

Martin Krpač

Na Fb se objevili mylne informace. Rozsudek rozhodne nepadl, oba tabory jednaji, nic neni rozhodnuto. Budte trpelivi, prosim, ikdyz to vypada nadejne!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
- tak clovek ani nevie, comu ma verit....
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tak supeeeeer, deti sa vracaju na Slovensko, iba to ma taky maly hacik, ministerstvo zahranicnych veci byde musit dokazat, ze u nas mame aj skoly a skolky, ze u nas tecie pitna voda, ze pozname WC a ockovanie, ze deti nebudu tytane a znenuzivane - naprikad nejakym pedofilom, ktorych maju v UK naozaj hojne, dokonca aj v BBC...
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misomiso Pozri príspevok
Tak supeeeeer, deti sa vracaju na Slovensko, iba to ma taky maly hacik, ministerstvo zahranicnych veci byde musit dokazat, ze u nas mame aj skoly a skolky, ze u nas tecie pitna voda, ze pozname WC a ockovanie, ze deti nebudu tytane a znenuzivane - naprikad nejakym pedofilom, ktorych maju v UK naozaj hojne, dokonca aj v BBC...

Dufam len, ze to dokazovanie nebude nad sily panom ministrom....ale inak, za to, ze sa toto rosambo deje mozu mama a babka podakovat teraz naozaj jednemu mediu, ktore, mohlo mat rozne pohnutky, ale posunulo vec dopredu. myslim, ze aj ti 2 redaktori odviedli slusnu pracu.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ano, poniektoi novinari odvadzaju naozaj dobru pracu, zatial co inch trapi iba to, ktoru celebtitu nachytaje niekde s vytrcajucimi nohavickami alebo opitu....
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Čítajte :

http://www.porada.sk/t204258-p4-peti...ml#post2184917
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misomiso Pozri príspevok
Ano, poniektoi novinari odvadzaju naozaj dobru pracu, zatial co inch trapi iba to, ktoru celebtitu nachytaje niekde s vytrcajucimi nohavickami alebo opitu....
Ich to netrápi, oni sa tým iba živia. Ja by som ich nevinila. Spoločenská objednávka. Sú radi, že pracujú. Priniesla to doba. Rovnako ako bezdomovcov.
Koľko divákov pleští týždeň čo týždeň na Smotánku. Tie isté tváre, tie isté úškrny, ani by ma neprekvapilo, keby za to brali ešte aj honorár.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Odkaz z FB stranky.
Dárius Haraksin TV JOJ


Dobrý večer, bojovníci. Informačné vákuum nám po najnáročnejšom dni za posledné tri mesiace umožnilo stretnúť sa s vlastnými rodinami, s vlastnými synmi. Vďaka Bohu za to. Detaily okolo transferu sa stále dolaďujú, pospevujem si pieseň "Driving home for christmas." Informácie spracúvame a myslíme na vás. Na ľudí, ktorým deti nie sú ľahostajné. Pekný víkend. Martin Krpač a Dárius Haraksin, TV JOJ

0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

alaya1 Pozri príspevok
Odkaz z FB stranky.
Dárius Haraksin TV JOJ


Dobrý večer, bojovníci. Informačné vákuum nám po najnáročnejšom dni za posledné tri mesiace umožnilo stretnúť sa s vlastnými rodinami, s vlastnými synmi. Vďaka Bohu za to. Detaily okolo transferu sa stále dolaďujú, pospevujem si pieseň "Driving home for christmas." Informácie spracúvame a myslíme na vás. Na ľudí, ktorým deti nie sú ľahostajné. Pekný víkend. Martin Krpač a Dárius Haraksin, TV JOJ
hm, škoda, že tak oduševnene a s takým nasadením nepracovali a nepracujú všetky zúčastnené osoby, ktorých my všetci platíme zo svojich daní...
...a ešte voľačo, je to celkom fajny argument pre nás slušných, že radšej seďme doma na riti, len preboha necestujme niekam inam za lepším zajtrajškom, lebo nás tiež môže postihnúť niečo podobné a hlavne, čo je najdôležitejšie, že nám nebude chcieť nikto pomôcť, strach je dobrý pán, nielen pred 30-timi rokmi, ale aj dnes.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

najnovsi clanok CHRISTOPHERA BOOKERA - preklad

Slováci víťazia nad únoscami detíCelý minulý týždeň som čakal ako na ihlách na verdikt odvolacieho súdu v prípade detí, ktorý bol taký podlý ako ostatné prípady, o ktorých som ako reportér doteraz informoval. Prípad sa dostal na odvolací súd len vďaka zásahu slovenskej strany, ktorá vyjadrila svoje znepokojenie nad tým, ako veľa slovenských detí bolo zabavených britskými sociálnymi pracovníkmi "bez žiadneho rozumného dôvodu".Tento otrasný príbeh začal pred dvoma rokmi, keď boli dvaja mladí chlapci násilne odtrhnutí od ich slovenských rodičov, ktorí pracovali niekoľko rokov v Anglicku. Dôvody pre ich odtrhnutie sa mohli rýchlo ukázať ako úplne bezpredmetné, keby bolo povolené na súde spochybniť fotografický dôkaz. Ale aj napriek tomu v jednej chvíli sa zdalo, že v prípade, ktorý zahŕňal desiatky právnikov, sociálnych pracovníkov, "expertov" a oficiálnych opatrovateľov, deti budú odovzdané späť do starostlivosti svojej babičky na Slovensko. Ale mestský úrad bol rozhodnutý deti si udržať a presvedčil iného sudcu, aby rozhodol, že deti majú ísť na adopciu.Prípad vyvolal obrovský rozruch na Slovensku, s televíznym prenosom a demonštráciami v uliciach. Pred deviatimi dňami, vďaka zapojeniu slovenskej strany a poslanca Johna Hemming, odvolací súd rozhodol, že chlapci by mali byť odovzdaní svojej babičke. Sudca Thorpe povedal rodine "vyhrali ste", a požiadal každého, aby predchádzajúci utorok prišli podať správu o opatreniach prijatých na odovzdanie detí. Ale napriek tomu sa miestny úrad odmietol vzdať, najal si kráľovského advokáta, aby cez víkend pracoval na prípade tak, aby chlapci ostali v Anglicku. Opäť sa pojednávanie muselo odročiť.Napokon, v piatok, dvaja sudcovia potvrdili, že deti by mali byť vrátené. Ale tretia sudkyňa uviedla, že mestský úrad by mal mať možnosť minúť tisíce libier naviac kvoli odvolaniu sa na Najvyšší súd (pozn. prekl. - odvolania su v britanii spoplatnene). Ak a kedy sa tieto deti nakoniec dostanú na Slovensko - o tomto príbehu budem s radosťou informovať v plnom rozsahu, pretože odhaľuje toľko o tom, ako presne za svojou samo-ochrannou clonou utajovania, náš systém "ochrany detí" príliš často skutočne funguje. -Christopher Booker-



Paul Manning, 17.11.2012 Pre všetkých mojich dobrých priateľov na Slovensku.

Pokúsil som sa medzi vás všetkých rozšíriť najnovší článok od môjho dobrého priateľa Christophera Bookera, ktorý bol uverejnený v The Telegraph v UK. Všimnite si, že sa tam píše o tom, že diabol menom SS stále nie je pripravený sa vzdať v jeho snahách odobratia Ivaniných dvoch malých chlapcov a asi sa odvolá na Najvyšší súd. Viem o zámeroch SS a o tom, ako musia zvíťaziť vo všetkých prípadoch. Pre nich to už vôbec nie je o deťoch, ale o nich, aby sa ukázali, že sú čistí a aby reprezentovali seba v dobrom svetle. Ale ako my všetci vieme, žijú v tme a zneužívajú svoju moc , aby páchali to, čo sa im zapáči na nevinných rodinách.Ľudia na Slovensku, toto nie je čas na to, aby ste vzdali svoj boj, toto nie je čas, aby ste sedeli a relaxovali. Hoci Ivana a jej matka vyhrali boj, uisťujem vás, že cieľ je ešte veľmi ďaleko. Musíte zostať ostražití a pripravení, protestovať tak veľmi, ako sa dá. Sociálka je schopná zrady a nedá sa im dôverovať. Musíte si uvedomiť, že musíme naďalej pokračovať v boji pokiaľ sa títo dvaja chlapci nevrátia domov. Je to ešte ďaleká cesta a vyzývam vás všetkých naďalej protestovať proti „mojej vláde“
5 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

Och - to je hrozné.... ja už som sa v duchu začala tichúúúčko tešiť, že hádam už deti - DETI nebudú viac trpieť u cudzích ale keď toto čítam ..... nádej opadla. Nemám slov.....
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

ma nervy brali, ked som toto citala, nemám viac slov!

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...ali-byvat.html
0 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

neviete niekto či je niečo nové? dnes mal byť súd opäť .... a všade ticho , žiadna správa ako dopadol súd
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

súd je posunutý na budúci týždeň
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Dovolím si citovať:

Dárius Haraksin TV JOJ

Pred 50 minútami cez mobil

Snáď nikomu neuškodím, ak použijem slová sudcu z minulého týždňa: "If you make no sacrifice, you cannot take what you want." Obetou je v tomto prípade trpezlivosť. Verím, že POSLEDNÉ pojednávanie má byť na budúci týždeň. Vydržať
Milunotýždňové stretnutie s deťmi bolo bez udania dôvodu náhle zrušené. Náhradné bolo aj s babkou DNES. dopadlo výborne. Všetkých vás pozdravujú a ďakujú za podporu. Vydržať
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

No krása, v deň rozhodujúceho súdu si naši úradníci robia konferenciu, kde si idú udeľovať ceny za prínos v oblasti ľudských práv a práv dieťaťa.. Namiesto toho, aby sa zúčastnili súdu a stáli pri Bóorovcoch.. to hovorí za všetko..
https://www.facebook.com/#!/notes/iv...70675436304853
1 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

trošku posuniem tému, celé je to choré, a dobre, že sa tokto prevalilo:

http://www.topky.sk/cl/10/1333816/Do...u-organizaciu-
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

deti su uz doma, konecne,

no nechapem, preco matka nesla s nimi? mozno naozaj tam musi nieco dolezite dovybavovat, ale neviem si predstavit, co by ma udrzalo tam, aj za cenu nezbalenych hraciek, ale mozno su tam uradne veci, ktore musi osobne doadministrovat, aby urobila poslednu hrubu ciaru, len mi to neide do hlavy, ja by som uz kaslala na vsetko, ale neviem, nepoznam

a teraz by som ocakavala medzinarodne setrenie, co vlastne je za pracou britskeho SS, kde su medzinarodne prava? medzinarodna ochrana????? kto moze podat podnet? bude sa s tym vobec nieco diat?
Naposledy upravil mona091 : 01.01.13 at 19:14
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Presne tak , to bude asi naozaj mamička ! ktorej je balenie hračiek prednejšie ako to že by bola spolu s deťmi.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pivko Pozri príspevok
Presne tak , to bude asi naozaj mamička ! ktorej je balenie hračiek prednejšie ako to že by bola spolu s deťmi.
Nehnevaj sa, ale niekedy si radsej zahryzni do jazyka, ci prstov, kym vyplodis takuto sprostost.

Vies, preco ostala, preco asi isla babka sama?

A verim a dufam, ze ani ty nepojdes lajferkovat po Azii, bez svojich deti, lebo vies, aj otca mozno hodnotit.!.
0 1
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
2,5 roka nebola s deťmi a hračky sú No.1 choré asi ako ty ak to schvalujeś.A deti do Ázie zásadne neberiem min. do veku 15r.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať