Zavrieť

Porady

podpora zamestnavania mladych

Nenasiel som ze by sa tato tema uz diskutovala tak by som rad polozil otazku. Mame s manzelkou malu cestovnu agenturu (sro) a uvazujeme ze by sem vyuzili aktualne zacaty program podpory zamestnavania mladych. V novinach som par informacii cital, ale niec moc kompletne. Mate niekto prehlad ako to bude fungovat?
- je potrebne najprv dat ziadost a cakat na schvalenie a potom hladat cloveka ci opacne?
- ako je to s celkovymi mzdovymi nakladmi? pise sa myslim ze stat da max 95% nakladov a max myslim 456 euro po dobu 12 mesiacov. Ake budem mat ja naklady ak dam zamestnancovi napr. hruby plat 600 euro?
- kolko moze byt taky hruby plat mladych so znalostou pocitaca a ciastyocnou znalostou jazykov v Poprade?
Dakujem. Myslim ze je to idealny program pre nas, nedovolim si riskovat zamestat niekoho sam a plne ho platit ale ak sa zabehne tak by mohol byt aj dlhodobe u nas. Kedze nemame stalu kancelariu tak by asi pracoval z domova...
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    http://www.upsvar.sk/vyzvy-ustredia-...page_id=236037

    mám to už do istej miery naštudované, už teraz tam vidím zopár nedostatkov, v tomto programe sa akosi "pozabudlo" na teleprácu....

    Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

    Dubak2000
    dakujem. pozral som na to a tiez ma zarazila povinnost..
    b) hodnovernú kópiu zmluvy o prenájme nebytových priestorov na podnikanie, resp.
    kópiu listu vlastníctva

    To nemame, sidlo mame v byte, nas zamestnanec robi z domu. Nechapem preco to ma byt podmienka. V nutnom pripade si nieco prenajmem od znamych aby sme mali akoze zmluvu..
    A druha vec ze zas chcu kopu povoleni dokladov atd ktor by si vramci statnej spravy mohli vymenit navzajom.

    Vie niekto poradit ohladne celkovych nakladov na takto zamestnaneho cloveka?

    Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

    Dubak2000
    Ma uz niekto skusenost podavanim ziadosti? A ohladne podmienky najomnej zmluvy na nebytove priestory, je to len formalita? Ja si mozem od niekoho prenajat 1 stvorcovy meter aby som mal zmluvu, ale cloveka chcem aby robil z domu

    podpora zamestnavania mladych

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.