Zavrieť

Porady

Odpadove maso u nas z Nemecka(velkoobchody, obchodne siete)

Clovek by si povedal ze co je z Nemecka je kvalitne. Lenze toto neplati o potravinach. V Nemecku plati pravidlo, ze to kvalitne sa nechava doma a odpad sa posiela na vychod. A naopak to kvalitne sa kupuje z vychodnych krajin.
Asi vsetky obchodne retazce a velkoobchody dovazaju toto maso z Nemecka. A fiskusy, ktory chcu aby sa maso oznacilo ze je slovenske, dovezu z Nemecka polky, v SR spracuju a predavaju ako made in Slovakia.
Pravdepodobne tu viedla kampan namierena proti polskym vyrobkom. Aby sme odpad dovazali z Nemecka. Zaujimave je ze maso dovezene z Nemecka je asi polovicna cena dovezeneho z Polska. A ako si spominam na aferu sialenych krav, kedy sa davala kostenna mucka kravam cim sa prenasali prionozy bola v krajinach BENELUXu.
Potom sa cudujeme ze su rozne alergie, rodia sa postihnute deti, autoimunitne ochorenia, dozivame sa v zdravi o 20 rokov menej ako v minulosti(ps. nepliest si so strednou dlzkou zivota).
Takze kto moze chovajte a pestujte doma, ak chcete byt zdravi a ma zdrave deti, rodiny...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

    Vylúčený člen rado3105
    veril som ze sa co to u nas vyraba a chova...len ze moje zistenia ukazuju ze vsetko dobre co sa tu vyrobi sa preda nazapad...my tu dovazame odpad. A ten odpad je vacsi ako maso z polska. Takze je to smutne.....

    Odpadove maso u nas z Nemecka(velkoobchody, obchodne siete)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.