Zavrieť

Porady

Hladam uctovnocku BB

Dobry den

Hladam si uctovnicku pre malu prevadzku (obchod textil), 1 zamestnanec, nakup tovaru zo zahranicia EU, dolezite je pre mna aj poradenstvo, kedze s nakupom bez DPH v zahranici nemam jasno.

"hoci tu uz bolo vytvorenych viac tem s tymto nazvom, pre BB som nenasiel nic"

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    Ahoj, zaoberám sa spracovaním účtovníctva, som zo ZV, kľudne sa mi ozvi na info(zavinac)uctovnictvozvolen.sk

    Mery3 je offline (nepripojený) Mery3

    Mery3
    Dobrý deň, som z BB , spracovávam účtovníctvo a medzi iným aj obchod s potravinami , a so spracovaním zahraničných faktúr a teda aj s intrastatom mám praktické skúsenosti. V prípade Vášho záujmu ma môžete kontaktovať na e-mail uctodane.mm@gmail.com.

    prajem pekný večer

    Daniela81 je offline (nepripojený) Daniela81

    Daniela81
    xeros Pozri príspevok
    Dobry den

    Hladam si uctovnicku pre malu prevadzku (obchod textil), 1 zamestnanec, nakup tovaru zo zahranicia EU, dolezite je pre mna aj poradenstvo, kedze s nakupom bez DPH v zahranici nemam jasno.

    "hoci tu uz bolo vytvorenych viac tem s tymto nazvom, pre BB som nenasiel nic"

    Dakujem
    Dobry den,

    som priamo z BB a spracovavam mzdy, uctovnictvo aj danove priznania. Ak mate zaujem, kontaktujte ma prosim na daniela.kostialova@gmail.com pre viac informacii. Dakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.