Zavrieť

Porady

Ako pracuje "cvičený holub".

V nemenovanej LUBE som mal životnú poistku. Končila v oktobri. Žena mu ju kedysi navrhla, tak aj teraz iniciativne, ze sa pôjde opytat, co ako s tym treba.
Že za par dni poslu papier o ukonceni a na odoslanie penazi (2 lajstra ) / za 2 tyzdne nic neprislo.
Tak ona zas tam (akoze moja sb ) iniciativne zabehla.
Z nasej pobocky volali do centrumu. A ved ze ona (cvicena holubicka v centrume ) lajstra uz poslala. Odtialto sa teda pytala ze kam -
- no meno mala dobre, ale adresu o tri kilometre dalej - lebo ze ona tam ma taku nahodenu (fakticky neviem, ze preco by som jej dal pred 5 rokmi inu adresu, ked na tejto sme uz vyse 30 rokov !!!!!! ).
Z pobocky doniesla zena tie lajstra , vyplnil som , odniesol som - ze najneskôr do konca novembra poslu lovky. OK
Potom mi volala mi cvicena holubicka, ze co sa to tak mohlo stat , ze ona veru ma adresu taku, kam to poslala.
Horenapisane som jej naznacil / aj dobru adresu dal / aj telefon zopakoval /
AJ POVEDAL, ZE LAJSTRA SOM UZ ODOVZDAL na pobocke.
Pred tyzdom vsetky lovky uz aj dosli. OK
Lenze cvicenej holubicke posta vratila obalku, co zle adresuvala. A ona co ????????????????
Predsa : Poslala to na dobru adresu.
Dnes prisla obalka s lajstramy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lalovic je offline (nepripojený) lalovic

    lalovic
    Teda ze taketo mi poradte :
    mam vyplnit znovu tie lajstra
    mam ich zofort v pondelok zaniest na pobocku
    je mozne , ze cvičená holubička je natolko vycvicena (nerozmyslat / nepametat ) . že posle lovky este raz ?

    Ako pracuje "cvičený holub".

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.