Zavrieť

Porady

Ukoncenie Pn ky

Dobry den,
chcela by som sa spytat od 10.12.2012 som vypisana na Pnke a chcela by som ju ukoncit s tym ze od 24.12. by som bola praceschopna. Len neviem ci sa to tak da, a neviem ci v piatok bude niekto vo firme na personalnom oddeleni. Ak by som to poslala postou nebude to vadit, a budu mi tie dni zaplatene? Dakujem vopred za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    paulinka66 Pozri príspevok
    Dobry den,
    chcela by som sa spytat od 10.12.2012 som vypisana na Pnke a chcela by som ju ukoncit s tym ze od 24.12. by som bola praceschopna. Len neviem ci sa to tak da, a neviem ci v piatok bude niekto vo firme na personalnom oddeleni. Ak by som to poslala postou nebude to vadit, a budu mi tie dni zaplatene? Dakujem vopred za odpoved
    V prvom rade je potrebné navštíviť lekára, jedine on je kompetentný na ukončenie DPN. Potvrdenie o ukončení je potrebné bezodkladne doručiť zamestnávateľovi. Prvých 10KD(max) totiž prepláca náhradu počas DPN. Potom odstupuje tlačivo SP, ktorá prepláca nemocenské.

    paulinka66 je offline (nepripojený) paulinka66

    paulinka66
    ale ked ja ukoncim pnku a na personalnom oddeleni nebude nikto kvoli vianocnym dovolenkam tak ako mam dalej pokracovat?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    paulinka66 Pozri príspevok
    ale ked ja ukoncim pnku a na personalnom oddeleni nebude nikto kvoli vianocnym dovolenkam tak ako mam dalej pokracovat?
    Tak ju doručíš neskôr, keď bude opäť niekto v práci. Žiaden problém. Veď prvý deň nástupu do práce ju odovzdáš, či?
    Naposledy upravil Tweety : 12.12.12 at 11:12

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    paulinka66 Pozri príspevok
    kedze pojdem piatok ukoncit pnku moze mi doktorka ju dat ze prace schopna od 24.12.
    Môže dať ten dátum, ale môže dať aj sobotňajší.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.