Zavrieť

Porady

suhrnné vykazy

prepačte ,že sa opať vraciam k súhrnným výkazom, ale nikdy som ich neposielala a kedže kolegyna ma važne zdravotné problémy,je to na mne, spravne som pochopila,že od 1.1.2013 sa suhrnné nebudú posielať už cez stranku www.drsr.sk ale smusím si stiahnuť aplikaciu e-dane a tade to poslem? neprišlo mi nove ID a heslo, písala som na danový úrad a odpisali mi,že to posielali len byvalym používateľom ezu, teda ja by som mala mať asi platné hesla,takže posielam cez aplikáciu e-dane?dakujem moc a nehnevajte sa na mna
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    SYLVI65 Pozri príspevok
    prepačte ,že sa opať vraciam k súhrnným výkazom, ale nikdy som ich neposielala a kedže kolegyna ma važne zdravotné problémy,je to na mne, spravne som pochopila,že od 1.1.2013 sa suhrnné nebudú posielať už cez stranku www.drsr.sk ale smusím si stiahnuť aplikaciu e-dane a tade to poslem? neprišlo mi nove ID a heslo, písala som na danový úrad a odpisali mi,že to posielali len byvalym používateľom ezu, teda ja by som mala mať asi platné hesla,takže posielam cez aplikáciu e-dane?dakujem moc a nehnevajte sa na mna
    áno

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    bodliak Pozri príspevok
    V EZU sme mali identifikátor, ktorý nám vydala FS. Podpisuje sa aj v e-dane alebo treba zase nosiť krycí list, keď nemáme ZEP ?
    ak ti neposlali nové prístupové údaje koncom roku 2012, požiadaj ich cez podporaedane@financnasprava.sk - a zadaj im v maili: meno používateľa, OUD a DIČ. mne doručili nové údaje behom 2 dní

    SYLVI65 je offline (nepripojený) SYLVI65

    SYLVI65
    Budem teraz za total sprostu ale OUD je čo, skušam to poslať ale je mi do plaču, vypišem suhrnný ale dole nikde nemam ikonku podpisať

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    SYLVI65 Pozri príspevok
    Budem teraz za total sprostu ale OUD je čo, skušam to poslať ale je mi do plaču, vypišem suhrnný ale dole nikde nemam ikonku podpisať
    osobný účet daňovníka resp. tzv. základné číslo účtu. začína číslicou 8xxxxxxxxx a používa sa už rok

    SYLVI65 je offline (nepripojený) SYLVI65

    SYLVI65
    dakujem,Skušala som to poslať cez aplikaciu e dane, ale vyšlo mi,že davam iné heslo, ked som vypisala suhrnný vykaz a zadala kontrolovať tak mi nenaskočilo okienko podpisať, tak som dala odoslať a teraz neviem či to prešlo, aj kde mi vyšla sprava o odoslani dokumentu z klientskej aplikácie,som z toho na nervy a najhoršie že som tu sama,nema mi kto poradiť

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    SYLVI65 Pozri príspevok
    dakujem,Skušala som to poslať cez aplikaciu e dane, ale vyšlo mi,že davam iné heslo, ked som vypisala suhrnný vykaz a zadala kontrolovať tak mi nenaskočilo okienko podpisať, tak som dala odoslať a teraz neviem či to prešlo, aj kde mi vyšla sprava o odoslani dokumentu z klientskej aplikácie,som z toho na nervy a najhoršie že som tu sama,nema mi kto poradiť
    ak ste využívali podania cez ezu, mali vám poslať nové prístupové údaje. ak neposlali, platí postup z príspevku #4

    SYLVI65 je offline (nepripojený) SYLVI65

    SYLVI65
    dakujem všetkým za vač čas a pomoc asi mi to prešlo,vytlačilo mi list že dokument bol odoslaný a nehnevajte sa na mna,že som vas oberal o čas prijemný den všetkym

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    SYLVI65 Pozri príspevok
    dakujem všetkým za vač čas a pomoc asi mi to prešlo,vytlačilo mi list že dokument bol odoslaný a nehnevajte sa na mna,že som vas oberal o čas prijemný den všetkym
    keď vieme - poradíme. to tu platí pre väčšinu

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    SYLVI65 Pozri príspevok
    dakujem všetkým za vač čas a pomoc asi mi to prešlo,vytlačilo mi list že dokument bol odoslaný a nehnevajte sa na mna,že som vas oberal o čas prijemný den všetkym
    to ešte neznamená, že je to ok

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    V EZU sme mali identifikátor, ktorý nám vydala FS. Podpisuje sa aj v e-dane alebo treba zase nosiť krycí list, keď nemáme ZEP ?

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    srska Pozri príspevok
    ak ti neposlali nové prístupové údaje koncom roku 2012, požiadaj ich cez podporaedane@financnasprava.sk - a zadaj im v maili: meno používateľa, OUD a DIČ. mne doručili nové údaje behom 2 dní
    Mne nejde o prístupové údaje, ale o to,
    či sa ešte využíva podpis (čo vygenerovala FS, ZEP nemám) alebo sa zase nosia krycie listy.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Musí doručiť krycí list ?

    Odpoviem si sám: Nemusí.
    Naposledy upravil bodliak : 09.01.13 at 09:05 Dôvod: zistil som si

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.