Zavrieť

Porady

Mobilny internet do laptopu

Idem na slovensko a beriem si laptop,potrebujem si na slovensku kupyt nejake pripojenie na nternet co funguje kdekolvek na slovensku som,teda ci je na slovensku nejaka wifi siet na stieracu kartu alebo ze si kupym nejake zariadenie co budem kupovat kredit,nie na viazanost.Potom aky operator poskytuje mobilne cislo a bude sa dat dobijat aj zo zahranicia hlavne kreditkou cez web.Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Už tu bol spomínaný mobilný internet 0 od telekomu. Nemá viazanosť ani paušál. Platí sa za to, čo užívateľ presurfuje. V štartovacom balíku je usb modem+karta+menší kredit. Podobne funguje kreditný internet od Orange. O2 má zase "denný" internet- platí sa za každý deň pripojenia, O2 však nemá riadne pokrytie 3G.

    neva19 je offline (nepripojený) neva19

    neva19
    Ja mám skúsenosť s týmto: http://www.telekom.sk/osobne/interne...nternet-0-eur/. Je to bez viazanosti, jednoduchá inštalácia.
    Doma používam neobmedzený internet, cez kábel, aj wifi, ale pokiaľ cestujem na chalupu, tak beriem so sebou mobilný internet, ktorý si dobíjam podľa potreby. Pri dobití za 25 eur, Ti nabehne kredit 48 eur a má platnosť 1 rok.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    zalezi aj na tom kde sa budes zdrziavat.....ja som si kupil od telekom na chalupu reku staci a ani nemam signal,obcas 1 ciarku.....orange je o nieco lepsi ale nie je to ono.....takze aby si nebol sklamany....by som to najprv skusil co to ukaze len tak orientacne na mobile, ....toto plati len ked budes na zapadakove ....vacsie mesta s tym problem nemaju

    cerbe je offline (nepripojený) cerbe

    cerbe
    No ano ale to su vsetko z viazanostou alebo na pausal.Mne ide o to ze kupm nieco ako usb zasuniem a v stanku stieracu zadam a frcim.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    cerbe Pozri príspevok
    No ano ale to su vsetko z viazanostou alebo na pausal.Mne ide o to ze kupm nieco ako usb zasuniem a v stanku stieracu zadam a frcim.
    ...to by si sa teda nastieral ....a potom nasieral zbytočne ....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Iný kraj, iný mrav, iný internet. A silne pochybujem, že niekde vo "vyspelej" krajine existuje internet typu: kúpim USB, šupnem, kúpim stierací lós, zoškriabem, surfujem. Aj v Nemwecku, Rakúsku, Anglicku, Holandsku a pod. si musíš nájsť niekoho, kto ti poskytne internet. Alebo si sadni na lavičku v parku vo Free zóne pri WiFi spote a surfuj.

    cerbe je offline (nepripojený) cerbe

    cerbe
    No cyprus je za opicami ale toto tu mame,ze kupim stieraciu kartu a ostrov cez wifi mam vsade kde som a ani nedokupujem nejake usb zariadenie.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    to bude tym, ze to je maly ostrov (voci Slovensku), tam mozu wifi pokryt cele uzemie a fungovat ako pises

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.