Zavrieť

Porady

obnova systemu

ahojte potrebujem poradit ako spustím obnovu systemu cez vlastnosti systemu,ked som dala vypnut nástroj obnovení systemu na všetkých jednotkách a teraz mi to nejde vôbec spustit naspät poradíte mi dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Treba tam kde sa vyplo kliknúť na danú jednotku C ,potom konfigurovať a nastaviť veľkosť na disku ktorá sa má využívať na obnovenie.

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    ale ono mi to vôbec nereaguje v nudzovom režime a do normálu sa nemôžem dostat

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ak bolo vypnuté obnovenie systému ,tak sa nevytvárala záloha systému ani teda nie sú žiadné body obnovenia .Windows nemá z čoho obnoviť OS,tak preto nič neponúka.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Reštart PC, alebo pri spúšťaní mačkaj F5 a potom vyber "spustiť posledným známym funkčným spôsobom". A sú tam aj iné možnosti opravy.

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    Už som skúšala nič nereaguje stále sa to vracia spät do núdzoveho režimu,ja som urobila chybu zafajkla som neobnovovat a teraz mi to nejde vrátit

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Cez inštalačné DVD - bootovať z CD mechaniky a dať Repair. Obnoví základné nastavenia, opraví chybné bloky a systémové súbory, dáta by mali zostať neporušené. Potom nastaviť Bod obnovy, veľkosť bude stačiť 10% = 3-4 body obnovy (cca)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.