Zavrieť

Porady

Daňová kontrola

Dobrý deň.
Potrebovala by som poradiť kúpila som si tovar a v obchode mi nedali pokladničný doklad len nejaký papierik z pečiatkou chcela by som sa informovať či ten papierik je ako doklad chcem sa informovať u daňovej kontroly vie mi niekto poradiť kde je to v Prešove ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Jaanka1983 Pozri príspevok
    Dobrý ja som bola na DÚ a tam mi povedali že to musím ísť na odbor daňovej kontroly a tá sídli niekde na Jarkovej ulici v Prešove a ja neviem kde to je.
    google ti vygoogli aj mapu

    Úrad daňového preverovania pracovisko Prešov
    Jarková 48
    080 01 Prešov

    Telefón: 051 7560803
    Fax: 051 7560814

    http://goo.gl/maps/j02Yp

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Jaanka1983 Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    Potrebovala by som poradiť kúpila som si tovar a v obchode mi nedali pokladničný doklad len nejaký papierik z pečiatkou chcela by som sa informovať či ten papierik je ako doklad chcem sa informovať u daňovej kontroly vie mi niekto poradiť kde je to v Prešove ďakujem
    Daňoví kontrolóri sídlia priamo na DÚ.

    a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

    a_je_to
    Jaanka1983 Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    Potrebovala by som poradiť kúpila som si tovar a v obchode mi nedali pokladničný doklad len nejaký papierik z pečiatkou chcela by som sa informovať či ten papierik je ako doklad chcem sa informovať u daňovej kontroly vie mi niekto poradiť kde je to v Prešove ďakujem
    Doklad je platný aj písaný na papieriku perom, v čase ohlásenej poruchy pokladne, ak obsahuje aspoň :
    a) daňový kód elektronickej registračnej pokladnice,
    b) daňové identifikačné číslo, ak podnikateľ nie je platiteľom dane z pridanej hodnoty,
    c) identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty, ak podnikateľ je platiteľom dane z pridanej hodnoty,
    e) poradové číslo pokladničného dokladu od poslednej dennej uzávierky,
    f) dátum a čas vyhotovenia pokladničného dokladu,
    g) označenie tovaru alebo označenie služby, množstvo tovaru alebo rozsah služby a priradenie sadzby dane z pridanej hodnoty,
    h) cenu tovaru alebo cenu služby,
    Do 10 dní to predávajúci aj tak musí nahodiť a vydať originálny doklad ERP. Choď po 10 dňoch do predajne, aj s papierikom a pýtaj si k nákupu riadny doklad. Predtým si ho okopíruj a kópiu odlož. Ak Ti predávajúci nevydá originál, potom môžeš ísť na DÚ, ak to ... stojí zato.

    Jaanka1983 je offline (nepripojený) Jaanka1983

    Jaanka1983
    ďakujem za radu ale tento doklad ktorý mám ja neobsahuje nič z toho a nebol vydaný kvôli tomu že neišla pokladňa ale kvôli tomu že tam málo kedy doklady vydávajú.

    Jaanka1983 je offline (nepripojený) Jaanka1983

    Jaanka1983
    Dobrý ja som bola na DÚ a tam mi povedali že to musím ísť na odbor daňovej kontroly a tá sídli niekde na Jarkovej ulici v Prešove a ja neviem kde to je.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Jaanka1983 Pozri príspevok
    Dobrý ja som bola na DÚ a tam mi povedali že to musím ísť na odbor daňovej kontroly a tá sídli niekde na Jarkovej ulici v Prešove a ja neviem kde to je.

    Jarkova ulica je pod Hlavnou ulicou. je na nej aj mestsky urad, Caraffova vaznica, obradna sien., Dostanes sa na nu smerom pod brankou- pri schodikoch.okolo radnice, 1.ulicka a musis hladat ten urad.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Janka, vies kde to je? Pozeram na mapu a je to blizsie, ak pojdes na Trojicu a tam pojdes pri cukrarni Adria dole, smerom akoby si isla na Levocsku skratkou, ale zabocis dolava, okolo parkoviska. Je to hned tam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.