Zavrieť

Porady

Problém s Wi-FI

Dobrý den, chcem sa opýtat, cim to moze byt, ked mam wi-fi a obcas na mobile nejde prehliadac,raz neni problem, inokedy nejdeaj ked vo wi-fi pise, ze je pripojene a ma silny prijem. Synovi vobec nejde, aj ked tiez ma napisane, ze je pripojeny. Mala som wi-fi router na magio, nebol problem. Teraz som si kupila wi-fi k dsl lebo mi zrusili magio a neviem, cim to je.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AlbertM je offline (nepripojený) AlbertM

    AlbertM
    Ale ak si mala Magio tal máš doma Wifi router Vigor2700VGST http://slovenskainzercia.sk/x-sk/inz...2700vgst-2.jpg čo štandardný router s DSL od Telekomu a internet na ňom funguje bez problémov, ja ho používam na DSL od ORANGE. Takže stačí použiť pôvodný router Vigor2700VGST čo bol k Magio TV a podľa návodu http://www.telekom.sk/osobne/pomoc-a...vacich-udajov/ zapísať terajšie prihlasovacie údaje k DSL internetu a určite bude internet fungovať aj cez WifI ako keď si mala Magio-TV s internetom
    Naposledy upravil AlbertM : 19.01.13 at 17:47

    nemea je offline (nepripojený) nemea

    nemea
    to magio som mala asi 2 tyzdne, nakolko mi stvorcekoval obraz a spomaloval net, tak som reklamovala na co mi bolo povedane, ze mame nejake problemy s prijmom, tak mi to zrusili a nechali len net. ten wifi router musim vratit, inak by som nekupovala iný, nanovo som dala starý, ciernu motorolu, mam ju na net uz 4 roky.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Motorolu od telekom nepoznám.Zyxel sú dobré routre.Máš zabezpečenie WPA2-PSK ?

    nemea je offline (nepripojený) nemea

    nemea
    zabezpecenie mam, teda ako heslo, ale ledva som to spojazdnila, raz slo, raz nie a teraz uz zo tri hodky nejde cez mobil

    AlbertM je offline (nepripojený) AlbertM

    AlbertM
    Skús v ZyXel NBG-416N vypnúť zabezpečenie WiFi a vyskúšaj pripojenie telefónom ak pôjde je problém v šifrovaní.

    nemea je offline (nepripojený) nemea

    nemea
    ked som bola bez zabezpecenia, bolo to to iste. Na nete som nasla v recenziaach toto:

    • vypadávalo wifi niekoľkokrát za deň a už sa samé nepripojilo


    Po dvoch mesiacoch neúspešných pokusov preinštalovávať ovladače na pc, nakoľko wifi vypadávalo, som tento Zyxel vymenil za iný router,za tplink a wifi funguje na 100%.

    nemea je offline (nepripojený) nemea

    nemea
    takze zadala som nove sifrovanie cez WPA2-PSK aj v mobile sa objavilo, heslo zobralo, ale neda sa pripojit. asi bude to len v routri, no neviem

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Pri nastaveniach wifi v routri je aj okienko s názvom WPA Compatible.Označ to okienko ,daj tam fajku a ulož nastavenia a potom vyskúšaj.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    nemea Pozri príspevok
    no dala som, ide, neviem dokedy zas, uvidim
    ZyXEL sú dobré routre.Aspoň ja s nimi nemám problém.Dúfam že to pôjde nastálo tak ako má.

    nemea je offline (nepripojený) nemea

    nemea
    tak ide asi tak na 70% vypadava. pritom v mobile je velmi silna intenzita. S routrom od tcomu nebol nikdy problem a predavac sa pytal, ake mame steny a podobne, ked som mu povedala, ze ked sme mali ten druhy, nebol problem. Tak povedal, ze tento pojde. neviem preco to vypadava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.