Zavrieť

Porady

Ako zistit ci je billboard postaveny legalne?

Dobry den vsetkym.
Presne na hranici mojeho pozemku sa nachadza billboard. Na susediacom pozemku patriacemu obci je obecna cesta. Ani na jednom z pozemkov v listoch vlastnictva nieje zapisana tarcha / vecne bremeno tykajuce sa daneho billboardu. Rad by som dany billboard odstranil, kedze mi bude prekazat v rekonstrukcii domu. Reklamna agentura, ktorej dany billboard patry, na moje maile a telefonaty neodpoveda. Ako a kde zistim, ci je dany billboard postaveny legalne?
Za radu vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    oondrejj je offline (nepripojený) oondrejj

    oondrejj
    tak pokiaľ viem, tak billboard je definovaný ako stavba a taktiež musí mať na svoju výstavbu stavebné povolenie. Takže na príslušnom stavebnom úrade ti budú presne vedieť povedať, či má daný billboard povolenie alebo nie. Pokiaľ by sa však objavili problémi a nechceli ti to povedať tak to nahlas ako čiernu stavbu. Pokiaľ to nie je nebudú to rišeiť a pokiaľ áno tak to hneď zbadaš že sa veci pohli.

    Ako zistit ci je billboard postaveny legalne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.