Zavrieť

Porady

ICQ a OMEGA

Prosím poraďte mi, dáko sa mi neznáša ICQ s OMEGOU. Ak pracujem v Omege, ICQ nemôžem používať, dovolí mi napísať iba jedno písmenko a koniec. Potom musím PC reštartovať a ICQ funguje, pokiaľ neotvorím OMEGU a nepracujem v nej.
Usporiadat
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

Posúvam vyššie
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

RenataK
Posúvam vyššie
To nemá súvis s prácou v Omege. Mne to robilo asi pred 2 mesiacmi, napísal som jedno písmeno a ďalšie už sa písať nedalo. A nemal som zapnutý žiadny program. Skús si ho preinštalovať, mne to pomohlo a už mi funguje OK.
Pekný deň želám...
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

Ďakujem Manual, idem skúsiť, aj tebe pekný deň
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Renátka, mám ten istý problém - riešim nasledovne: otvorím si Word - to čo chcem napísať do icq napíšem vo worde, skopírujem, idem do icq, vložím, pošlem a napodiv - ďalej môžem už písať priamo v icq akoby sa to dáko "roztlačilo" Tiež by ma zaujímalo, čo to spôsobuje - ide to na nervy. Icq mám akúsi poslednú nemeckú verziu stiahnutú cez stránku satelitnej TV Pro7.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

luebchenko
Renátka, mám ten istý problém - riešim nasledovne: otvorím si Word - to čo chcem napísať do icq napíšem vo worde, skopírujem, idem do icq, vložím, pošlem a napodiv - ďalej môžem už písať priamo v icq akoby sa to dáko "roztlačilo" Tiež by ma zaujímalo, čo to spôsobuje - ide to na nervy. Icq mám akúsi poslednú nemeckú verziu stiahnutú cez stránku satelitnej TV Pro7.
Ľubka ja mám českú verziu a po preinštalovaní je pokoj ale trápilo ma to cca 7 dní, tiež na nervy. Píšeš a písmenká nikde...
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

Manual
Ľubka ja mám českú verziu a po preinštalovaní je pokoj ale trápilo ma to cca 7 dní, tiež na nervy. Píšeš a písmenká nikde...
Stiahnite si ICQ verziu 2003 b Proffessional Full mam ju a ziadny problem.. mam na nu aj patch cize ziadna reklama a bannery.
Alebo prejdite na ine alternativne messengery napr. Miranda
Ked budem mat cas prilepim sem tu verziu ICQ+ patch
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

Už je to v poriadku a ani neviem ako sa to vyriešilo. Ďakujem všetkým
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Peterf
ICQ verziu 2003 b Proffessional Full mam ju a ziadny problem.. mam na nu aj patch cize ziadna reklama a bannery.
Ked budem mat cas prilepim sem tu verziu ICQ+ patch
prosím ťa, prilep to sem
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Braňo, ďakujééém ...už fungujem 3 hodiny bez toho , aby ma to odpojilo teším sa

...i keď tú inštaláciu češtiny som si prečítala až po nainštalovaní, tak som to nechala tak, anglicky...však sa nejako s ním dohovorím ...a mám poradcov na linke, čo nám blbým radia ...že Silvi
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ja mám icq 5.10.2575 a robí to naďalej,ako ste to odstránili?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
no...priznám sa ...síce mi už nevyskakuje každých 15 - 20 minút také okienko , že sa mám prihlásiť, ale na lište nie som stále pripojená (nemám stále zelenú kvetinku), odpája ma to aj keď neustále pracujem na PC . Musím si sama dať status zelenej kvetinky ......a mám aj starý problém...konflikt ICQ a OMEGy a možnosť písania len jedného písmenka.....potom nasleduje reštart PC.......fakt ma to už dosť hnevá
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Dáška nepoznám Omegu, tak Ti neviem poradiť, ale skús vyčistiť hard-disk softvérom System mechanic (nájdeš na www.iolo.com) daj Total care. Potom vymaž kompletne históriu, všetky cookies, navštívené stránky. Možno by pomohla aj defragmentácia disku.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Braňo
Dáška nepoznám Omegu, tak Ti neviem poradiť, ale skús vyčistiť hard-disk softvérom System mechanic (nájdeš na www.iolo.com) daj Total care. Potom vymaž kompletne históriu, všetky cookies, navštívené stránky. Možno by pomohla aj defragmentácia disku.
Ahoj Braňo...na tvoju prvú vetu odpovede sa zmôžem len ...nemáš cestu do Krtíša ???? ...a tú druhú časť zvládnem
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Neviem to zjednodušene napísať.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
...som sa zľakla " vyčistiť disk "....aby som si nevyčistila na furt, to by ma asi šľak trafil ......nie som v tomto zbehlá
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
daší..keď budeš mať čas a budem mať aj ja..ozvi sa...znavigujem ťa cez msnko...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
...ja som vedela, že môj poradca pre blbých na linke funguje ...ok Silvi...dík...dnes ale nie...dnes mám výplaty
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Keďže to robila stará verzia ička aj nová tak problém asi bude v Omege a nie v defragmentácii disku alebo vyčistení páč ja mám asi 2 týždne nanovo naformátovaný disk a nič moc tam nemám
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
jess
...ja som vedela, že môj poradca pre blbých na linke funguje ...ok Silvi...dík...dnes ale nie...dnes mám výplaty
daška..dnes to nehrozí ani u mňa...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať