Zavrieť

Porady

ICQ a OMEGA

Prosím poraďte mi, dáko sa mi neznáša ICQ s OMEGOU. Ak pracujem v Omege, ICQ nemôžem používať, dovolí mi napísať iba jedno písmenko a koniec. Potom musím PC reštartovať a ICQ funguje, pokiaľ neotvorím OMEGU a nepracujem v nej.
Usporiadat
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
bepo
Keďže to robila stará verzia ička aj nová tak problém asi bude v Omege a nie v defragmentácii disku alebo vyčistení páč ja mám asi 2 týždne nanovo naformátovaný disk a nič moc tam nemám
v Omege nie je chyba - aj mne to takto blblo, treba prestaviť jazyk, ja mám slovenčinu , ale viem že niekde som nastavila miesto stredoeuropsky zapadny - alebo opačne a potom mi to už funguje OK, ale už sa v tom vŕtam hodinu (takto márnim čas:p) a za svet neviem nájsť, kde som to nastavila, tak skúste jej niekto poradiť kde to má nastaviť....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
to si ako nastavila kde? v icq, windowse či kde??
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
v ICQ je to Main menu Preferences Contact List a na ľavej strane je Multilingual Support tam treba navoliť slovenčinu / teda aspoň ja ju tam mám/ a dať Apply.
neviem..kto tam čo má....mne to ide bez problémov
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Hlinkovx
to si ako nastavila kde? v icq, windowse či kde??
priamo v ICQ - ale za živý svet to neviem nájsť že kde, preto som to sem hodila či ti neporadia skúsení s ICQ. Ale fakt sa to dá. Ak by sa mi to podarilo nájsť tak to sem hodím.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ja mám nastavenú v ICQ slovenčinu a aj tak to blbne
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ja fakt neviem..mne to ide bez problémov...už celé roky...
a nikdy som na ničom okrem normálnych základných nastavení zvuku, enteru a uvítacích okienok nemenila..
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

A máš Omegu? Problém to spôsobuje iba keď sa súčastne pracuje v Evidencii a na ičku,ak je Omega spustená v pozadí tak to nevadí.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
nemám omegu...nerobím účtovníctvo
a idem skúsiť stiahnuť nejakú demoverziu...čo to urobí..

P.S....po nainštalovaní ICQ a Omegy sa nič neudialo...všetko ide ako aj predtým...
Naposledy upravil Hlinkovx : 02.06.06 at 11:52
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Veď to aj funguje pokiaľ sa na obidvoch nepracuje súčastne,ak je Omega spustená v pozadí-teda sa na nej aktívne nepracuje-tak to ide v pohode.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
bepo
Veď to aj funguje pokiaľ sa na obidvoch nepracuje súčastne,ak je Omega spustená v pozadí-teda sa na nej aktívne nepracuje-tak to ide v pohode.
Peťo
skúšala som normálne nahadzovať doklady...a písala som si na ICQ...nebol s tým žiadny problém...skúšala som otvárať omegu..a písať..išlo..jednoducho to s omegou podľa mňa nemá nič spoločné...
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

Silvi, mne to síce chvíľu fungovalo normálne, ale teraz zase mi to blbne. Už som aj icq preinštalovala, a naďalej sa icq a omega neznášajú.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Reni,
oki...budem testovať cez víkend..vtedy je viac času
ozaj...a neskúsil sa niekto opýtať v omege, či nevedia, žeby to robilo nejaký problém?
Naposledy upravil Hlinkovx : 02.06.06 at 12:40
0 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

No to ma veru nenapadlo, skúsim v pondelok.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tam si nevedia dať rady s novými verziami Adobe Reader a Excel,nie aby ešte rozmýšlali na ICQ
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
hrala som sa s ním polhodinu...a nič..všetko išlo..nemusela som reštartovať..nič
ale viem..že taký problém má aj
Denda...len ako účtovný soft ma napísané MRP...či má aj omegu netuším
Evina.... mala zase problém s multichatom...- účtovný soft ale netuším

bolo by najlepšie...keby sa ozvali všetci, čo s tým majú problém...

ale podľa mňa to nemá nič s účtovným programom
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
bepo
Tam si nevedia dať rady s novými verziami Adobe Reader a Excel,nie aby ešte rozmýšlali na ICQ
Tak potom už len zostáva vymeniť program
podľa mňa to však nič s tým nemá
0 0
Oriešok Oriešok

Oriešok je offline (nepripojený) Oriešok

žena
Veru mám program OMEGA a spolu s kolegom sme skonštatovali, pravdepodbne to má súvis s OMEGou. Kolega nezvykne robiť v účtovnom programe, ale ako náhle sa otvorí na jeho počítači účtovný server, už ICQ nefunguje. Myslela som, že je to problém len u nás a vidím, že nie sme jediný. Len verím, že sa nájde šikuľka, čo príde problému na zúbok, lebo ja tomu veľmi nerozumiem.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
a to máte omegu zosieťovanú???
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ešte by nebolo zlé vyskúšať namiesto ICQ Mirandu.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Oriešok
Veru mám program OMEGA a spolu s kolegom sme skonštatovali, pravdepodbne to má súvis s OMEGou. Kolega nezvykne robiť v účtovnom programe, ale ako náhle sa otvorí na jeho počítači účtovný server, už ICQ nefunguje. Myslela som, že je to problém len u nás a vidím, že nie sme jediný. Len verím, že sa nájde šikuľka, čo príde problému na zúbok, lebo ja tomu veľmi nerozumiem.
Normálne ma to štve, že neviem kde som to nastavila, ja mám Omegu v sieti a ako som písala skôr, problém bol ale prestavila som niekde nie jazyk - slovenčina, ale niekde akoby prostredie stredoeurópske na západné a potom mi to šlapalo aj stále funguje pri otvorenej Omega.... len neviem kde sa mi to podarilo,..... možno na to niekto príde
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať