Zavrieť

Porady

ICQ a OMEGA

Prosím poraďte mi, dáko sa mi neznáša ICQ s OMEGOU. Ak pracujem v Omege, ICQ nemôžem používať, dovolí mi napísať iba jedno písmenko a koniec. Potom musím PC reštartovať a ICQ funguje, pokiaľ neotvorím OMEGU a nepracujem v nej.
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
prehľadala som celé icq...a nikde nič tkaé o zmene prostredia nie je...pokiaľ viem..to je iba vo windowse
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Hlinkovx
prehľadala som celé icq...a nikde nič tkaé o zmene prostredia nie je...pokiaľ viem..to je iba vo windowse
veď ani ja som to nenašla - tak ako sa mi to teda podarilooooo, že to funguje???
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
sway
veď ani ja som to nenašla - tak ako sa mi to teda podarilooooo, že to funguje???
mne to fungovalo stále...ja s tým fakt problém nemám...a nikdy som ani nemala...aj keď mám spustenú omegu / demoverziu/ aj keď na nej akože pracujem..jednoducho stále...ja neviem..čo s tým máte
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Hlinkovx
aj keď mám spustenú omegu / demoverziu/ aj keď na nej akože pracujem..jednoducho stále...ja neviem..čo s tým máte
To zato že ty sa len tváriš že pracuješ
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
no..v omege sa fakt môžem tváriť....
ale včera som ju mala zapnutú asi 4 hodiny...nahadzovala som od výmyslu sveta ...a icq-čkovala som...a nevyhodilo ma ani raz..a tým moje testovanie skončilo
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Moja Omega sa s ICQ kamaráti
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Lucy
Moja Omega sa s ICQ kamaráti
ale ja sa nebudem s tebou..ak nepošleš konečne fotky
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Lucy
Moja Omega sa s ICQ kamaráti
a moja niéééééé...a už som to preinštalovala niekoľko krát
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

už sú na ceste ako 261
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Lucy
už sú na ceste ako 261
aj peniaze posielaš?... bo tie mi nechodia
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Silvi, tak daj číslo účtu
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
takto verejne oki..tak pošlite všetci
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Mám takú otázočku na Vás, ktorým robí ICQ problémy...jednoducho ktorým to vypadáva .
cez čo sa pripájate na net?
máte router?
akú značku?
v jednom prípade sme zistili, že výmenou modemu za router začal byť problém s ICQ ....
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Hlinkovx
Mám takú otázočku na Vás, ktorým robí ICQ problémy...jednoducho ktorým to vypadáva .
cez čo sa pripájate na net?
máte router?
akú značku?
v jednom prípade sme zistili, že výmenou modemu za router začal byť problém s ICQ ....
...a tuším už aj so skype
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Taký amatérsky poznatok-najskôr treba spustiť a začať robiť v omege a až potom ICQ,teraz to beží bezproblémovo.Ale Skype nerobil nikdy problémy
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Nefunguje to ani tak,je to nejaké náhodné vyskytovanie sa porúch ale zatiaľ Skype funguje bezproblémovo
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Bepo, práveže mne to robí problémy práve vtedy, ak mám spustenú Omegu... .......ale máš pravdu...je to náhodné...raz tak a inokedy zase opačne


Silvi.....neviem aký rozdiel je medzi modemom a routerom ( v tomto som za blba )......ja sa pripájam na net cez mikrovlnku a tuším chlapci, čo to zapájali spomínali nejaký router....značka Ovis Link
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Silvi, ja mám modem Vigor, čo je router neviem, tiež som za blba a kým som mala icq tiež mi to pri omege robilo problémy
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
no...ja nie som žiadny odborník...
ale cez modem je zväčša pripojený jeden pc....
ale na router môže byť pripojených viac počítačov, ktoré majú väčšinou aj spoločnú počítačovú sieť....
a čo sa týka routerov a aj niektorých modemov....keď zlyháva ICQ a SKYPE ...podľa odporúčaní treba vypnúť na nich hardwarový firewall
potom by mali tieto komplikácie skončiť ...
takže snažte sa
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
občas router treba resetovať, hlavne ak sa zrazu spomalí načítavanie stránok.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať