Zavrieť

Porady

sporák s el.rúrou Electrolux Ekk 5007....pri pečení sa vypína

zdravím..posledné dni sa mi stáva,že rúra na tomto sporáku mi sama vypína..vtedy keď ide nad 200 stupňov..nabehne až po polhodine,či hodine..vie niekto o čo ide a čo môžem s tým urobiť?a ďakujem že nepíšete aby som to dal do opravy
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

som jeden MIRCO MIRCO1972
Ahoj,presne tento problém som mal aj ja. Tiež mám sporák Electrolux. Zavolal som opravára a povedal mi, že tam treba odpojiť ochranu. Vraj je to problém všetkých sporákov Electrolux. Do nových sporákov na základe skúseností už túto ochranu nedávajú. Káble tam boli úplne ohorené a tam bola tá šarapata. Odpojil to a všetko ide ako má. Dôverujem mu. Je to servisný technik pre Electrolux. Pre bližšie info. sa spýtaj priamo jeho no nie je z tvojho okolia. 0905465235

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som... AlaNR
a mám presne tento asi 5 rokov a ide jak hodinky - klop klop
presne tak najcastejsie to sposobuje ochrana da sa jednoducho prec a kable sa len prepoja...popripade moze byt zly termostat nepracuje ako ma ale to uz bude zlozitejsie...

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
ts.jethro Pozri príspevok
zdravím..posledné dni sa mi stáva,že rúra na tomto sporáku mi sama vypína..vtedy keď ide nad 200 stupňov..nabehne až po polhodine,či hodine..vie niekto o čo ide a čo môžem s tým urobiť?a ďakujem že nepíšete aby som to dal do opravy
Do opravy nemusíš vláčiť ...
Servisman predsa príde k Tebe domov ...

sporák s el.rúrou Electrolux Ekk 5007....pri pečení sa vypína

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.