Zavrieť

Porady

Vzdialená technická podpora PC

Pozná prosím Vás niekto firmy, ktoré poskytujú zákazníkom pri kúpe PC platenú službu vzdialenej podpory cez TeamViewer? V ČR som sa stretla s ponukou, že predajca PC ponúka takúto službu nielen tým, ktorí si u neho kúpia PC alebo NB, ale každému, kto má o to záujem. Predplatí si napríklad 3 mesiace a počas týchto 3 mesiacov mu takúto službu poskytujú vždy, keď ich zákazník kontaktuje. Možno to už v Bratislave funguje, ale ja by som o niečo také mala záujem v žilinskom kraji.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    AnnaK Vladimír, ďakujem za rýchlu radu :-).
    srska oslov domenicaoffice aj keď je z bb kraja - má skúsenosti

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    remote control je o tom,ze je uplne jedno, kde sa firma a zakaznik nachadza
    robi to btw aj moja firma ale zatial sa na SK zakaznikov nezameriavame. Lebo tu s tym nie je ktovieaky biznis.

    AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

    AnnaK
    kom0dus Pozri príspevok
    remote control je o tom,ze je uplne jedno, kde sa firma a zakaznik nachadza
    robi to btw aj moja firma ale zatial sa na SK zakaznikov nezameriavame. Lebo tu s tym nie je ktovieaky biznis.
    To verím. Veď práveže som sa s tým stretla v ČR a nie v SR. Moja predstava je taká, že okrem technickej podpory by som od tej istej firmy kupovala aj príslušenstvo k PC, tonery a tak. A tiež by som tam mohla doniesť svoj NB prípadne by oni prišli ku mne a urobili servis PC. Preto ma zaujíma žilinský kraj.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    AnnaK Pozri príspevok
    To verím. Veď práveže som sa s tým stretla v ČR a nie v SR. Moja predstava je taká, že okrem technickej podpory by som od tej istej firmy kupovala aj príslušenstvo k PC, tonery a tak. A tiež by som tam mohla doniesť svoj NB prípadne by oni prišli ku mne a urobili servis PC. Preto ma zaujíma žilinský kraj.
    popýtaj sa priamo v za - určite je tam taká firma.

    AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

    AnnaK
    srska Pozri príspevok
    popýtaj sa priamo v za - určite je tam taká firma.
    Chodím do ČR. V sobotu som tam kupovala myš a upútala ma tam ponuka technickej podpory 600 Kč na 3 mesiace. Tak zisťujem niečo podobné aj tu. Práveže som sa tu s niečím takým nestretla.

    Vzdialená technická podpora PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.