Zavrieť

Porady

Vírus prosím pomóóóc

Môj notebook asi napodol vírus. Asi včera mi začal vymazávať súbory a programy z C-čka ale mne na C-čku píše že je tam viac súborov (za dva dni 10 GB zaplené ?).Potreboval by som poradiť ako a čo s ním robiť, viem že to tu už asi bolo písané ,ale ponáhľal som sa pretože môj Ntb mám ráád Esetom som už skúšal ale nič... HeLp PlEaSe
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    by som odporucil ist na forum.viry.cz a nechat si poradit tam, podla rad miestnych "cisticov" bude odvirenie bezpecne a ucinne, aj ked moze byt trosku zdlhave

    ak sa chces do toho pustit sam tak by som zacal s malwarebytes antimalware, super antispyware a nakonec ccleaner, ale dopadnut to moze vseliako

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    DanPaul Pozri príspevok
    Nie je ten virus niektory clen rodiny ???
    Nechce sa mi veriť, že by eset nezachytil vírus. Treba zistiť, kto má prístup k PC. Od koho máš pripojenie internetu? Podobný problém som mala aj ja. Tiež som si myslela že mám vírus, pretože sa mi všetko v PC mazalo a nedalo sa tam dostať. Nechala som to tak a PC som pustila na tretí deň. Nebol tam žiadny problém, všetko šlapalo tak, ako predtým. Problém bol vraj v tom, že operátor odstraňoval poruchu pripojenia a vtedy že mohli byť takéto problémy.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    dobry antivir co ma rezidentnu ochranu musi detekovat v momente....mozno si to iba nahovaras....
    ja som mal tiez nedavno v mobile virus a ten bol ale naozajstny....malo to 2 mohy aj ruky aj nos medzi usami.....este aj mazalo po sebe stopy....ale bol odhaleny....sice zapieral ale nepomohlo
    Nie nie je to člen rodiny, PC mám zaheslovaný a internet šlape ako má... A tie programy a súbory maže asi takto, že tam ostávajú nejaké rozšírenia a nič iné...

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    Nechce sa mi veriť, že by eset nezachytil vírus. Treba zistiť, kto má prístup k PC. Od koho máš pripojenie internetu? Podobný problém som mala aj ja. Tiež som si myslela že mám vírus, pretože sa mi všetko v PC mazalo a nedalo sa tam dostať. Nechala som to tak a PC som pustila na tretí deň. Nebol tam žiadny problém, všetko šlapalo tak, ako predtým. Problém bol vraj v tom, že operátor odstraňoval poruchu pripojenia a vtedy že mohli byť takéto problémy.
    tak tomu ver, a ak chceš vidieť čo všetko ti NOD navpúšťal pozri si víry týmto, a budeš čumieť, a akto čo nájde nahlásiš esteu tak možno o va dni ich detekuje aj on http://www.escanav.com/english/conte...escan_mwav.asp

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Crazy_Man Pozri príspevok
    Nie nie je to člen rodiny, PC mám zaheslovaný a internet šlape ako má... A tie programy a súbory maže asi takto, že tam ostávajú nejaké rozšírenia a nič iné...
    To tiež tvrdil môj zať, že má zaheslovaný PC a nikto sa tam nedostane. A čuduj sa svete, tiež jeden"vírus" z rodiny mu čítal všetky emaily a potom bolo doma zbytočné peklo.

    PATWIST je offline (nepripojený) PATWIST

    PATWIST
    Použi nejaký soft na analýzu súborov (čo zaberá najviac, kde to je uložené). Napríklad http://www.tune-up.com/ je na 30 dní zdarma, ak budeš mať fakt podozrenie že je to vírus tak na forum.viry.cz ako napísal mecky
    Naposledy upravil PATWIST : 29.01.13 at 22:50

    Vírus prosím pomóóóc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.