Zavrieť

Porady

PN v ochrannej lehote

Dobry den chcela by som sa spytat. K 1.1.2013 som dostala vypoved v praci a hned som sa zahlasila na urad prace a 2.1.2013 som isla na PN. Pn som odovzdala na socialnej poistovni a dnes 29.1.2013 som sa dozvedela ze PN mi bude pokracovat aj vo februari. Kde mam odovzdat papier na peniaze a mam este aj nejake ine povinnosti,a do kedy je potrebne ten papier odovzdat? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ella22 Pozri príspevok
    Dobry den chcela by som sa spytat. K 1.1.2013 som dostala vypoved v praci a hned som sa zahlasila na urad prace a 2.1.2013 som isla na PN. Pn som odovzdala na socialnej poistovni a dnes 29.1.2013 som sa dozvedela ze PN mi bude pokracovat aj vo februari. Kde mam odovzdat papier na peniaze a mam este aj nejake ine povinnosti,a do kedy je potrebne ten papier odovzdat? Dakujem
    DOklad o DPN odovzdávaš na SP, a kópiu aj na ÚP.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    odovzdáš na SP spravidla to žiadajú do 5. v mesiaci, a na úrad práce keď si oficiálne evidovaná

    ella22 je offline (nepripojený) ella22

    ella22
    no iba ze neviem kde na urade to odovzdam pretoze naposledy ked som tam bola tak mi kazala prist na podpis az po pn. mam to dat tam kde mi kazala prist na podpis alebo tej u ktorej som sa evidovala?
    janaGT pošli to doporučenou poštou prípadne s doručenkou, aby si mala doklad o zaslaní

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ella22 Pozri príspevok
    no iba ze neviem kde na urade to odovzdam pretoze naposledy ked som tam bola tak mi kazala prist na podpis az po pn. mam to dat tam kde mi kazala prist na podpis alebo tej u ktorej som sa evidovala?
    Odovzdáš to pracovníčke, ku ktorej si pridelená. AK si už začiatok predložila, pokračovanie predložíš v termíne, ktorý ti určila.

    ella22 je offline (nepripojený) ella22

    ella22
    ale ja som tam bola len raz a to ked som sa evidovala,k tej som zaniesla marodku aj papiere na podporu a u tej ku ktorej mam chodit na podpis som este vobec nebola

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ella22 Pozri príspevok
    ale ja som tam bola len raz a to ked som sa evidovala,k tej som zaniesla marodku aj papiere na podporu a u tej ku ktorej mam chodit na podpis som este vobec nebola
    Tak potom choď tam, kde si sa evidovala.

    PN v ochrannej lehote

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.