Zavrieť

Porady

Nastavenie wifi karty v PC

Zdravim chcel som mat v doma internet v 2 PC ale nechcelo sa mi natahovat kabel kedze pripojku mám na chodbe mam tam aj wifi router takze som si do PC kupil netgear g311v3 pci wifi card . Nainštaloval som ovladač aj ovladaci software no a moj problem spočiva že ked dam vyhladat siet najde mi ju dam pripojit napiše pripojene kvalita signalu dobra ale na lište blika ikonka s trojuholnikom že sa nepodarilo priradit IP adresu a ked zadam v sietovich pripojeniach pevnu IP adresu vypiše že je pripojene k sieti teda trojuholnik zmizne ale net nefunguje a nejdu ani žiadne pakety skušal som aj ping na IP routra ale ani to nefunguje takže problem bude v konfiguracii nema niekto skusenost z timto druhom karty a jej spravnej konfiguracie? Na 1 PC ide internet cez kabel v pohode aj cez notebook sa pripojim na wifi takze routrom to nebude vdaka
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

mecky je offline (nepripojený) mecky

mecky
niektorym kartam (ovladacom) vadi urcity typ zabezpecenia, takze zmenit, a vyskusat
dalsia vec je, ze v dnesnej dobe wep nieje zabezpecenie, je lahko prelomitelne a ktokolvek sa ti dostane do siete behom par minut

mecky je offline (nepripojený) mecky

mecky
tak znova:
mecky Pozri príspevok
niektorym kartam (ovladacom) vadi urcity typ zabezpecenia, takze zmenit, a vyskusat
ked pripojis tento pc cez kabel tak to funguje?


PS: k tomu prelomeniu, za dobrych podmienok sa da chytiti signal z domaceho routra aj v okruhu viac ako 500m (sa to nezda, hlavne ked za zlych, je problem prepalit signalom jeden dom)co nieje az tak malo, ale to je uz tvoja vec
Naposledy upravil mecky : 30.01.13 at 17:36

2604 je offline (nepripojený) 2604

2604
dal som v routri disable a žiadna zmena piše pripojene ale žiadne pakety zaujimave je ze vypiše pripojene iba ked ma pevnu IP automaticke pripojeie nefunguje cize sa vobec nespoji z routrom

2604 je offline (nepripojený) 2604

2604
tak dnes som ho preniesol na chodbu a prepojil kablom a internet cez kabel funguje ale je pripojeni cez sietovku ktora je integrovana na doske a tato wifi karta je v PCI slote a nema koncovku na kabel

srska je offline (nepripojený) srska

srska
ja som prepojil pc-tv takto a mám pokoj.
Naposledy upravil srska : 31.01.13 at 10:11
lan07.png  

2604 je offline (nepripojený) 2604

2604
no skušam ten novy ovladač a narazil som na problemik pri inštalacii chce zadat region je tam : USA,europa, japonsko ,afrika,francuzko,australia,cina

ohladne tich kanalov nerozhadzem si potom celu wifi?

2604 je offline (nepripojený) 2604

2604
Dakujem tak nakoniec problem bol v tom automatickom kanali zadal som kanal 1 nefungovalo potom som zadal kanal 9 a nabeho to bez problemov ešte raz dakujem za rady
srska len dodám k príspevku #12 - pc-tv je prepojené cez 220V zásuvky - nechcelo sa mi ťahať kábel z routra do tv cez byt a naviac z media servera filmy išli cez wifi do tv biedne

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.