Zavrieť

Porady

vrátenie zákazky - vyrovnanie so zákazníkom

Omlúvam sa, že zakladám novú tému, ale nič podobné som nenašla.
Náš zákazník (FO, ale dal si to napísať na svoju s.r.o.) si objednal na zákazku výrobu dverí ešte v roku 2011. Boli mu vyrobené podľa objednávky a dodané na miesto určenia. Zákazník si však rozmyslel, že si predstavoval iné dvere. Keďže bol presvedčený, že sme mu mali dodať iné dvere, dva roky si ich nenamontoval a hádal sa s nami. V novembri 2012 nám tie dvere priviezol naspäť a podpísali sme dodací.
Teraz účtovne:Zaplatil zálohu apríl 2011 - vystavili sme daňovú zálohovú faktúru a odviedli daň zo zálohy. V máji 2011 sme mu doviezli dvere a mal zaplatiť doplatok (nikdy nezaplatil) a bola vystavenú zúčtovacia faktúra a odvedená daň z doplatku. Toto by malo byť v poriadku.
V novembri 2012 keď doviezol tovar späť mu bol vystavený dobropis v celkovej sume (daň sme zúčtovali s DÚ). a ostal mi visieť v účte preplatok - záloha, ktorú sme mu nevrátili. Neviem, či sme urobili dobre, že sme vystavili dobropis??? ale ešte vtedy sme nevedeli, čo sa bude ďalej diať. V tomto mesiaci sme dostali výsledok z vedenia spol., ako sa to bude riešiť - že sa mu záloha nevráti, že je vlastne v sume nákladov, ktoré nám má hradiť z vrátenej zákazky. A teraz ako na to?
Mal by asi byť nejaký škodový zápis ?
Ako tú škodu zaúčtovať? Mám vystaviť faktúru na výšku škody - naše náklady na výrobu? Mám k tomu prirátať DPH?
Prosím poraďte mi!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    nechápem, nejak mi to nesedí. Podľa toho čo píšeš bolo účtovanie takto:
    1. apríl 2011 - záloha 300e 211(alebo221)MD, 250e - D314, 50e D343
    2. máj 2011 - celé dvere boli za 720e 311 MD, 600e D604, 120e D343 + odúčtovanie zálohy 250e MD314, 50e MD343, 300e D311
    - teda na zálohe mám zostatok 0 a ešte mám neuhradenú pohľadávku 420e
    3. november 2012 - vystavený dobropis v celkovej sume = tu je pes zakopaný, mali ste vystaviť dobropis len do výšky uznanej reklamácie, a vystaviť ho až po tom, ako sa rozhodlo, čo s tým a nie hneď, keď doviezol dvere....

    teda, stornovať dobropis v novembri - podať DDP k DPH, vystaviť dobropis len v uznanej výške reklamácie.... k dôvodu a k lehotám na vybavenie reklamácie sa radšej nevyjadrujem...

    psps je offline (nepripojený) psps

    psps
    tictac7 Pozri príspevok
    nechápem, nejak mi to nesedí. Podľa toho čo píšeš bolo účtovanie takto:
    1. apríl 2011 - záloha 300e 211(alebo221)MD, 250e - D314, 50e D343
    2. máj 2011 - celé dvere boli za 720e 311 MD, 600e D604, 120e D343 + odúčtovanie zálohy 250e MD314, 50e MD343, 300e D311
    - teda na zálohe mám zostatok 0 a ešte mám neuhradenú pohľadávku 420e
    3. november 2012 - vystavený dobropis v celkovej sume = tu je pes zakopaný, mali ste vystaviť dobropis len do výšky uznanej reklamácie, a vystaviť ho až po tom, ako sa rozhodlo, čo s tým a nie hneď, keď doviezol dvere....

    teda, stornovať dobropis v novembri - podať DDP k DPH, vystaviť dobropis len v uznanej výške reklamácie.... k dôvodu a k lehotám na vybavenie reklamácie sa radšej nevyjadrujem...
    To neboli ani reklamácie, pretože reklamácie mu boli niekoľko ráz zamietnuté a v lehote.
    On vrátil tovar na základe toho, že sa domnieva, že tovar môže kedykoľvek vrátiť ak je nepoužitý a nie je s ním spokojný.
    Ak bol tovar celý vrátený, musím predsa vystaviť dobropis v celej sume, potom sa nám vráti aj celá DPH. A ten zákazník tiež očakával celý dobropis, keďže si ho zahŕňal do účta. A keďže sú termíny v našej firme také aké sú, tak potom dobropis k dátumu, kedy tovar celý vrátil. Vrátil ho celý a bez poškodenia a preto by to mala byť asi suma celková.
    A keďže je výsledok riešenia až teraz (muselo to prejsť posúdením), my máme teraz nárok na náhradu škody, ktorá by zrejme mala byť už bez DPH, jak sa nemýlim. Alebo?
    V skratke povedané: Dali sme mu tovar, vystavili sme faktúru = vrátil tovar, vystavili sme dobropis. Očakáva teraz vrátenie zálohy, ale tú ak mu nemusíme vrátiť, lebo máme nárok na preplatenie nákladov z jeho strany, tak ju musím vlastne zúčtovať s náhradou škody.
    Ak stornujem dobropis a vystavím ho teraz, tak len zas v plnej výške, lebo ak by bol len do výšky nákladov, tak by tam musela byť + DPH a pritom na náhradu škody (ako som sa tu niekde dočítala) sa nedáva DPH.
    Vystavuje sa vôbec na náhradu škody faktúra? Nestačí k tomu nejaký dodatok k zmluve?

    Doplnenie:
    Ak by som to mala rozúčtovať podľa tvojho:
    použijem takéto sumy:
    zaplatená záloha +700,- 221/311 (pre zjednodušenie 311)
    vystavený zál.fakt. +700,- 311/601+343
    nezaplatený doplatok +300 nič/311
    vystavená vyúčt.faktúra +300,- 311/601+343
    výška škody 700,-
    dobropis -700,- 311/601+343
    v tomto prípade mi vyjde zostatok na 311, že by sme mu mali zaplatiť 400,- čo je blbosť
    ale ak bude dobropis v celkovej sume:
    dobropis -1000,- 311/601+343
    v tomto prípade mi vyjde zostatok na 311, že by sme mu mali zaplatiť 700,- Eur, ale my mu následne vystavíme faktúru na výšku škody, teda +700,- 311/6?? (neviem v tejto chvíli aký je účet) a zostatok na účte 311 bude 0,-
    Naposledy upravil psps : 01.02.13 at 15:31 Dôvod: doplnenie

    vrátenie zákazky - vyrovnanie so zákazníkom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.