Zavrieť

Porady

živnostník má auto ktoré je odpísané ako ho dostať zo živnosti?

Dobrý deň,

chcem sa spýtať auto bolo kúpené na živnosť po 4 rokoch odpisovania ho mám stále v živnosti ako ho mám dostať zo živnosti? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Napr. predajom. ALe to, že je odpísané, neznamená, že ho nemôžeš mať v majetku.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    BarboraS Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    chcem sa spýtať auto bolo kúpené na živnosť po 4 rokoch odpisovania ho mám stále v živnosti ako ho mám dostať zo živnosti? Ďakujem
    i keby si ho vyradila z majetku, prepísala na DI na RČ, pri predaji nie si oslobodená od dani z príjmov.......
    až po 5. rokoch od vyradenia z majetku......

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Mila123 Pozri príspevok
    i keby si ho vyradila z majetku, prepísala na DI na RČ, pri predaji nie si oslobodená od dani z príjmov.......
    až po 5. rokoch od vyradenia z majetku......
    Veď aj to sa počíta. Naviac ho može používať na podnikanie za 0,183 € za každý kilometer.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    marjankaj Pozri príspevok
    Veď aj to sa počíta. Naviac ho može používať na podnikanie za 0,183 € za každý kilometer.
    veď i toto viem, mala som pocit, že sa pýta ako ho predať bez dane.....

    nunik je offline (nepripojený) nunik

    nunik
    Dobry den .velmi pekne prosim o radu..moj znamy ma s.r.o založenu na slovensku ale pracuje v čechach..ma povinnost sa niekde hlasit na finančnom urade v čechach?? pracuje v zlinskom kraji..a ako je to zo zriadenim prevadzky ? musi zriadit ? ale on nepracuje na jednom mieste ale na viacerych ..dakujem pekne

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    nunik Pozri príspevok
    Dobry den .velmi pekne prosim o radu..moj znamy ma s.r.o založenu na slovensku ale pracuje v čechach..ma povinnost sa niekde hlasit na finančnom urade v čechach?? pracuje v zlinskom kraji..a ako je to zo zriadenim prevadzky ? musi zriadit ? ale on nepracuje na jednom mieste ale na viacerych ..dakujem pekne
    A to ako spolu súvisí?

    nunik je offline (nepripojený) nunik

    nunik
    no suvisi to teda neviem ako prave sa pitam ...lebo mu bolo povedane že ma povinnost sa niekde hlasit na finančnom urade v čechach...

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    nunik Pozri príspevok
    Dobry den .velmi pekne prosim o radu..moj znamy ma s.r.o založenu na slovensku ale pracuje v čechach..ma povinnost sa niekde hlasit na finančnom urade v čechach?? pracuje v zlinskom kraji..a ako je to zo zriadenim prevadzky ? musi zriadit ? ale on nepracuje na jednom mieste ale na viacerych ..dakujem pekne
    preco mrnikujes temy a zadavas duplicitne otazky ????

    http://www.porada.sk/t155117-p4-nezd...ml#post2239775
    http://www.porada.sk/194807-likvidac...ml#post2239802
    http://www.porada.sk/189392-likvidac...ml#post2240590
    http://www.porada.sk/t209063-uctovan...ml#post2241035
    http://www.porada.sk/t208876-faktura...ml#post2241040

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    nunik Pozri príspevok
    no suvisi to teda neviem ako prave sa pitam ...lebo mu bolo povedane že ma povinnost sa niekde hlasit na finančnom urade v čechach...
    A kto by to teda mal vedieť, ak nie ty?
    Pochybujem, že by niektorá firma v Česku zamestnala s.r.o.čku. Pracovná zmluva s SRO? To by som chcel vidieť.

    nunik je offline (nepripojený) nunik

    nunik
    marjankaj tiež vidim že si vobec ale vobec nepochopil moju otazku a sa rozčuluješ...už som si to zistila ale u takych čo sa tomu rozumeju...aj tebe pekny den

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    nunik...čo má spoločné Tvoja otázka a komentáre voči poraďákom s názvom témy? Sa brzdi ,

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    nunik Pozri príspevok
    1 Dara prečo som zadavala duplicitne otazky ?? lebo mi nik neodpovedal vieš ...ved ak nechceš reagovat -nereaguj...pekny den
    reagujem lebo ma tato tema zaujima ...
    co ma spolocne tvoja otazka so zadanim tejto temy a aj inych, ktorych linky som prilozila?
    cudujes sa, ze ti nik neodpoveda? ... poziadaj o premiestnenie do temy tykajucej sa tvojej otazky pripadne si zaloz novu temu s vystiznym nazvom ... nie si na porade prvy krat aby si nevedela ako to tu chodi

    nunik je offline (nepripojený) nunik

    nunik
    1 Dara prečo som zadavala duplicitne otazky ?? lebo mi nik neodpovedal vieš ...ved ak nechceš reagovat -nereaguj...pekny den

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.