Zavrieť

Porady

ÚP - rada

Dobry den,
mam taku otazocku, som vedeny na UP, ale 1.2. som sa zamestnanal na HPP, ktory som ale 3.2. ukoncil z dovodu nevyhodnej pracovnej doby - nocna praca. Pravdeppodobne ma na tieto dni aj ked som fyzicky odpracoval len jeden den, zaevidovali na Soc. poistovni a v zdravotnej, 3.2. isli aj odhlasky do poistovni. Mam to ist nahlasit na UP. alebo ten den, ci dva to nevadi ze som bol zamestnany? nevyradia ma? pomozte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Blueeyes Pozri príspevok
    Dobry den,
    mam taku otazocku, som vedeny na UP, ale 1.2. som sa zamestnanal na HPP, ktory som ale 3.2. ukoncil z dovodu nevyhodnej pracovnej doby - nocna praca. Pravdeppodobne ma na tieto dni aj ked som fyzicky odpracoval len jeden den, zaevidovali na Soc. poistovni a v zdravotnej, 3.2. isli aj odhlasky do poistovni. Mam to ist nahlasit na UP. alebo ten den, ci dva to nevadi ze som bol zamestnany? nevyradia ma? pomozte
    PZ si mal na ÚP odniesť ešte predtým, ako si na ňu začal pracovať.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Blueeyes Pozri príspevok
    ale ked mne ju dali az dnom nastupu 1.2.
    Mal si ju zaniesť teda toho 1.2., a teraz si v evidencii, či ako?

    Blueeyes je offline (nepripojený) Blueeyes

    Blueeyes
    Dobry den chcel by som sa poradit pretoze v jednom prispevku dohoda o vykonaní práce a NúP

    ide o to: bol som zamestnany 12rokov nepretrzite do 23.10.2012 potom som bol evidovany na UP a poberal podporu dnes som zaniesol prac zmluvu kt. mam od 1.2.2013 ale zaroven mam aj ukoncenie PZ dnom 4.2.2012 pani referentka na UP ma samozrejme vyradila z evidencie s tym ze do 7 dni sa mam ist znovu prihlasit na UP. chcem sa spytat:

    budem mat narok na podporu? a tiez budem musiet vsetko riesit znovu ako pri prvom prihlasenii na UP?

    som z toho uz zufaly neviete mi prosim poradit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.