Zavrieť

Porady

hladam stavebny dozor

dobry den hladam stavebny dozor za rozumnu cenu,jedna sa o stavbu altanku a dreveneho skladu naradia,respektivne len o opeciatkovanie,viem ze je to blbost na drevenu budu ale tak to vyžaduje stavebny urad
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dobrocani je offline (nepripojený) dobrocani

    dobrocani
    Ak je to drobna stavba, tak nepotrebujes stavebny dozor, staci ti prehlasenie niekoho so stavebnym vzdelanim. Skoc do krcmy a najdi niekoho, kdo ma stavbarsku maturitu.
    Ak potrebujes stavebne povolenie(nejedna sa o dronu stavbu do 25m2 s vyskou nad 5m), spytaj sa na stavebnom urade kto to v tom okoly robieva. Maju tam adresy kazdeho, kto to v ich rajone uz niekedy robil. Ja som tak nasiel stavebny dozor na rekonstrukciu strechy.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    vyhladaj si na nete stranky kam sa zadavaju dopyty. nechcem pisat adresu aby nebolo zle, ale urcite nejades nejaku 123

    wirgi je offline (nepripojený) wirgi

    wirgi
    No, keby si býval bližšie, tak manžel na také drobné veci dáva pečiatku za vatikánsku menu ale isto niekoho nájdeš aj v okolí.

    jaro bucek je offline (nepripojený) jaro bucek

    jaro bucek
    ide o to ze na pozemku nieje hlavna stavba,drobna stavba može byt len ako doplnkova k hlavnej stavbe-potrebujem projekt,stavebne povolenie a tym padom aj dozor

    hladam stavebny dozor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.