Zavrieť

Porady

Ergobejot - Zdravé sedenie tzv., dynamickým sedom. Má s ňou niekto skúsenosť?

Dobrý deň

Chcem si kúpiť zdravotnú stoličku, ktorá bude kopírovať pohyb môjho tela počas sedenia. Sú na trhu spinalis, ergonomis a ergobejot. Má niekto skúsenosť so zdravotnou stoličkou Ergobejot?
Ďakujem
pinta to sedenie na zdravotnej stoličke prejde každého po dvoch týždňoch a potom je to kus, ktorý iba zavadzia.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
Ahoj
áno, poznám ergobejot. Pred 3 mesiacmi som si kládol podobnú otázku. Sedel som na všetkých troch typoch. Vybral som si Ergobejot, nakoľko je o čosi lacnejšia oproti konkurencii, vedel som, že na tejto stoličke vydržím určite celý deň. Je o trochu menej aktívna ako ergonomis a spinalis, čo beriem ako pozitívum a sedí sa mi na nej vynikajúco, čo koniec koncov pociťuje aj moja chrbtica. Tiež som si pozeral klinické testy a porovnával a má ich robené v nemecku v najnovších ortopedických centrách. Sú ozaj obšírne. Vrelo odporúčam Ergobejot. Dokonca aj 5 ročná záruka je tam.

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
obidvaja zaregistrovaní dnes. To si fakt myslíte,že my sme tu úplní debili a nezistíme,že si takto robí niekto reklamu???!!!

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
kopretinka Pozri príspevok
obidvaja zaregistrovaní dnes. To si fakt myslíte,že my sme tu úplní debili a nezistíme,že si takto robí niekto reklamu???!!!
....si jeden pise sam so sebou....
Ajaj, keby som v tom mojom príspevku ošpinil iných výrobcov beriem, ale len som zdvorilo odpovedal na to, na čo odpovedať viem. Na slovensku je viac ako 5 000 000 ľudí a keď sa s niekym zaregistrujem v jeden deň a odpíšem tak robím reklamu?, zaujímavé...

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
ttoommaass11 Pozri príspevok
Ajaj, keby som v tom mojom príspevku ošpinil iných výrobcov beriem, ale len som zdvorilo odpovedal na to, na čo odpovedať viem. Na slovensku je viac ako 5 000 000 ľudí a keď sa s niekym zaregistrujem v jeden deň a odpíšem tak robím reklamu?, zaujímavé...
je to viac ako podozrivé

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
ttoommaass11 Pozri príspevok
Ajaj, keby som v tom mojom príspevku ošpinil iných výrobcov beriem, ale len som zdvorilo odpovedal na to, na čo odpovedať viem. Na slovensku je viac ako 5 000 000 ľudí a keď sa s niekym zaregistrujem v jeden deň a odpíšem tak robím reklamu?, zaujímavé...
To hovor opalenym na luniku...tí uveria...ze toto nie je reklama....

Ergobejot - Zdravé sedenie tzv., dynamickým sedom. Má s ňou niekto skúsenosť?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.