Zavrieť

Porady

Môže mi dať výpoveď?

Som v nasledovnej situácii - učím na ZŠ nadpolovičnú väčšinu predmetu, na ktorý zatiaľ nemám kvalifikáciu a pár hodín svojho predmetu, ktorý mám vyštudovaný a mám zmluvu na neurčito. Riaditeľ mi navrhol, aby som si kvalifikáciu dorobila. Včera som sa však dočítala, že ak sa dám na štúdium, potrebujem písomný súhlas k štúdiu, aby som mala nárok na študijné voľno v určitom rozsahu. Ak mi riaditeľ takýto súhlas nepodpíše a ja mu preto poviem, že si kvalifikáciu rozširovať nebudem, môže ma prepustiť?
Ďakuje za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    bozenka22 Pozri príspevok
    Som v nasledovnej situácii - učím na ZŠ nadpolovičnú väčšinu predmetu, na ktorý zatiaľ nemám kvalifikáciu a pár hodín svojho predmetu, ktorý mám vyštudovaný a mám zmluvu na neurčito. Riaditeľ mi navrhol, aby som si kvalifikáciu dorobila. Včera som sa však dočítala, že ak sa dám na štúdium, potrebujem písomný súhlas k štúdiu, aby som mala nárok na študijné voľno v určitom rozsahu. Ak mi riaditeľ takýto súhlas nepodpíše a ja mu preto poviem, že si kvalifikáciu rozširovať nebudem, môže ma prepustiť?
    Ďakuje za rady.
    Môže.

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Tak ak potrebuješ takýto súhlas a riaditeľ ti ho nedá, tak potom čo chce riaditeľ? Ako si máš spraviť kvalifikáciu, ked ten súhlas potrebuješ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ewita888 Pozri príspevok
    Tak ak potrebuješ takýto súhlas a riaditeľ ti ho nedá, tak potom čo chce riaditeľ? Ako si máš spraviť kvalifikáciu, ked ten súhlas potrebuješ?
    Súhlas potrebuje hlavne kvôli voľnu, a nie k tomu aby si zvýšila kvalifikáciu.

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Tweety Pozri príspevok
    Súhlas potrebuje hlavne kvôli voľnu, a nie k tomu aby si zvýšila kvalifikáciu.
    Včera som sa však dočítala, že ak sa dám na štúdium, potrebujem písomný súhlas k štúdiu

    - vychádzala som z tohto, že potrebuje súhlas riaditeľa

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ewita888 Pozri príspevok
    Včera som sa však dočítala, že ak sa dám na štúdium, potrebujem písomný súhlas k štúdiu

    - vychádzala som z tohto, že potrebuje súhlas riaditeľa
    Z príspevku zadávateľky.
    Včera som sa však dočítala, že ak sa dám na štúdium, potrebujem písomný súhlas k štúdiu, aby som mala nárok na študijné voľno v určitom rozsahu

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Tweety Pozri príspevok
    Z príspevku zadávateľky.
    Včera som sa však dočítala, že ak sa dám na štúdium, potrebujem písomný súhlas k štúdiu, aby som mala nárok na študijné voľno v určitom rozsahu
    No tak potom ništ

    Môže mi dať výpoveď?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.