Zavrieť

Porady

Ako na ambulantný predaj? s čím začať?

Potrebujem poradiť ako napísať ambulantný predaj na osobu-živnostníka, ktorý bude za to právne zodpovedaný, no organizovať to chcem ja. Čo robiť a ako začať všetky vybavovačky? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    tak ja by som chcela si otvoriť stánok v starom dome, ktorý máme v meste na trhoch v lete, chcela by som predávať občerstvenie ako pivo, kofola.. ak by som chcela aj jedlo, tak je to komplikovanejsie?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    nikinkira Pozri príspevok
    tak ja by som chcela si otvoriť stánok v starom dome, ktorý máme v meste na trhoch v lete, chcela by som predávať občerstvenie ako pivo, kofola.. ak by som chcela aj jedlo, tak je to komplikovanejsie?
    začni hygienou......
    stačí mi zájsť na hygienu a čo? nahlasiť, že chcem niečo také robiť alebo mi treba písať nejaké papiere či žiadosti?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    nikinkira Pozri príspevok
    stačí mi zájsť na hygienu a čo? nahlasiť, že chcem niečo také robiť alebo mi treba písať nejaké papiere či žiadosti?
    mnimálne prevádzkový poriadok bude nutný, nejaký pracovník (možno aj ty, podľa toho či splňaš podmienky ) a možno i HACCP......
    to stačí, že si stiahnem- HACCP..nie? viete mi poradiť niečo podrobnejšie? je potrebné niečo vypracovať?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    nikinkira Pozri príspevok
    to stačí, že si stiahnem- HACCP..nie? viete mi poradiť niečo podrobnejšie? je potrebné niečo vypracovať?
    bolo by ho vhodné prepracovať na vlastnú prevádzku, keď už.....
    skús na googli.....(ja som účtovníčka, nie prevádzkár, hygienička...)

    Ako na ambulantný predaj? s čím začať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.