Zavrieť

Porady

Z coho a od koho si nechat postavit pristresok?

Potrebujem spravit pristresok na novy montovany bungalov, vchod je v strede domu, s tromi schodmi, rozmyslam ci ho len zastresit alebo zakryt aj z boku pripadne aj z predu. Tiez by som chcel prekryt aj terasu, cca 28m2. Prva ponuka na pristresok len na terasu za cca 4500€ z hliniku ma negativne prekvapila :-) O kolko lacnejsie by vysla ocelova konstrukcia a ake su jej hlavne nevyhody? Viete mi doporucit aj konkretnu firmu s ktorou mate dobre skusenosti? Ide o dom pri BA (Dunajska Luzna). DAKUJEM VSETKYM ZA POMOC
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    To su také pofiderné dodatočné riešenia, pristrešky a verandy a gánky....

    Na to bolo treba myslieť pri projekte...

    ..jednoznačne DOMUROVAŤ , aspoň zo strán nejaké pilieriky, a potom prekryť lexanom...

    -ale kovovým konštrukciam typu "zimná záhrada" by som sa vyhol...

    z dovodu estetiky.

    mudryp je offline (nepripojený) mudryp

    mudryp
    Dom som kupoval novostavbu - dokonceny. Dom nie je murovany ale montovany, zelezna konstrukcia. Nemyslim si ze je to pofiderne riesenie ale uplne bezne :-) DOm je moderny, odtien bielej s chromovanymi lampami, chromovany pristresok a zastresenie terasy by sa k tomu hodilo len cena je trosku mimo.

    mudryp je offline (nepripojený) mudryp

    mudryp
    Dakujem za ponuku...pozeral som obrazky, nevyzera to zle ale nam sa drevo k novemu bungalovu az tak nehodi, sused, ma rovnaky dom, si nechal posavit pristresok dreveny, je natrety striebornou farbou ze vyzera ako kovovy..ale zase nemozem mat vsetko rovnake ako on :-) Ja by som chcel skor hlinikovy, ten je cenou trochu inde, alebo kovovy pristresok
    jaros5 Otázka je už poriadne bradatá, ale riešim podobný problém. Montovaný bungalov pri BA (Malinovo - Tri vody). Prístrešok 3,5 x 4,5 m. Za každú radu i doporučenie konkrétnej firmy s ktorou mate dobré skúsenosti, vopred ďakujem.

    Z coho a od koho si nechat postavit pristresok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.