Zavrieť

Porady

dotácia

nevie mi niekto poradiť ako je to teraz z dotáciou z úradu práce koĺko sa dostáva a ako dlho musíš podnikať vedela som že 2 roky ale známi mi hovoril že už 3 roky musite podnikať.Ak by som začala podnikať a nedarilo by sa mi mohla by som sa popri podnikaní zamestnať a ak by mi schválili dotáciu tak potom aký by bol postup.Nemusela by som dotáciu vrátiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jaanka1983 je offline (nepripojený) Jaanka1983

    Jaanka1983
    prepáč ja som založila preto lebo mi nikto neodpovedal a tak som si myslela že tá predchádzajúca téma už je nerealna

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Jaanka1983 Pozri príspevok
    nevie mi niekto poradiť ako je to teraz z dotáciou z úradu práce koĺko sa dostáva a ako dlho musíš podnikať vedela som že 2 roky ale známi mi hovoril že už 3 roky musite podnikať.Ak by som začala podnikať a nedarilo by sa mi mohla by som sa popri podnikaní zamestnať a ak by mi schválili dotáciu tak potom aký by bol postup.Nemusela by som dotáciu vrátiť?
    Novela zákona o službách zamestnanosti je v súčasnom období v parlamente. Počkaj na jej schválenie a až potom začni vybavovať dotáciu. Mala by platiť od 1.4. alebo od 1.5.2013. Z návrhu zákona sa ešte veľa vecí môže v schvaľovacom procese zmeniť.

    Pozerám tú predch.tému, prečo by mala byť nereálna ? Pre budúcnosť, ak niektorý tvoj príspevok alebo téma "zapadne prachom", stačí keď ju "posunieš na svetlo" napísaním nového príspevku s textom "posúvam".

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Jaanka1983 Pozri príspevok
    prepáč ja som založila preto lebo mi nikto neodpovedal a tak som si myslela že tá predchádzajúca téma už je nerealna

    ...veď si sem neprišla včera.... tak hádam vieš, ako to chodí. Tému vidíš stále, len prispievať sa dá len do doby kým, ju traja neoznačia ako vyriešenú (teda téma sa uzavrie)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.