Zavrieť

Porady

Zapal slachy resp. vazivana nohe

Cez noc sa mi zapalila slacha alebo vazivo na nohe vzadu medzi patou a lytkovym svalom. Vecer este bolo OK ale rano tu uz palilo. Mozem sa poliecit svojpomocne alebo musim vyhladat lekara ? Ak ano akeho ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    stefanbr Pozri príspevok
    Cez noc sa mi zapalila slacha alebo vazivo na nohe vzadu medzi patou a lytkovym svalom. Vecer este bolo OK ale rano tu uz palilo. Mozem sa poliecit svojpomocne alebo musim vyhladat lekara ? Ak ano akeho ?
    Bez príčiny asi ťažko ...

    Ide o achilovu šľachu.
    Skús pozrieť ...
    http://www.porada.sk/t118797-achilov...ha-prosim.html
    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

    Miška Misicka21
    ja mám momentálne dlahu kvôli tomu, ale mne sa podarilo za túto sezónnu už 3x si vyvrtnúť členok a posledný som si natiahla achylovku, tak "barlujem" a mám z toho ...
    buchač ...že športom k trvalej invalidite ???.... hehehehe

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Na šlachy a úpony je dobrá nechtíková masť (dlhodobo aj rok,namazať zabaliť do elast obväzu plienky a hlavne nonstop držať v teple).Keď som s tým mal problém tak mi kázali držať všetko v teple nosiť pižamo cez noc sa neodokrývať .Mal som problém zo zápästím, odporúčanie, vystrihnúť zo siloniek kus a navliecť na ruku podobne ako rukavicu.Krátkodobo na rýchle uvoľnenie Fix krém 1. 100% zaberá aj na kŕče.
    Treba ísť k dr ,ale treba mať na pamäti ,že ten vás bude len liečiť.Vyliečenie nieje v jeho ekonomickom záujme.

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Nie je vhodné liečiť sa svojpomocne.Máte isť k svojmu praktickému lekárovi,ktorý spraví základnú anamnézu a rozhodne kde Vás pošle.

    Zapal slachy resp. vazivana nohe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.