Zavrieť

Porady

OČR 2013

Zamestnankyňa má uzatvorený PP na DoVP od 01.01.2013. Dňa 17.01. s ňou bol uzatvorený aj PP za riadnu pracovnú zmluvu. Dňa 24.01. doručila žiadosť o ošetrovné, ktorá bola po vyplnení postúpená Soc. poisť. Tá nám poslala tlačivo Potvrdenie zamestnávateľa na účely uplatnenia nároku na nem. dávku a teraz neviem, ako ho mám vyplniť. Vznik pracovného pomeru dám od 01.01. alebo od 17.01.? Ako vymeriavací základ uvediem len plat alebo aj odmenu za DoVP? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    No môj názor pracovníčka mala doniesť 2x OCR od lekára, lebo má 2 pracovné pomery teda pracovný pomer a dohodu. Takže pre každé mali byť iné údaje.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Andy 33 Pozri príspevok
    Ďakujem za názor, ale ako mám teraz postupovať, poradí mi niekto?
    nuž ak má dva pracovné pomery - tak ku každému treba zvlášť. (to len podľa mňa)
    Ale ak si uplatnuje len z jedného (neviem síce prečo?) - tak hádam jej to lepšie výjde z toho riadneho PP.
    - pošli ju ešte pre druhú OČRku !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.