Zavrieť

Porady

Používate antibakterialne mydlo ?

Čo si myslíte o antibakteriálnom mydle ? Zaujíma ma to, pretože sa veľa hovorí o čistých rukách. Chcela by som vedieť, či ho používate. Ako často ? Iba v období chrípky alebo bežne; tekuté alebo tuhé ? Myslíte si, že môže byť aj škodlivé ? Ďakujem za názory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    rastlinka Pozri príspevok
    Čo si myslíte o antibakteriálnom mydle ? Zaujíma ma to, pretože sa veľa hovorí o čistých rukách. Chcela by som vedieť, či ho používate. Ako často ? Iba v období chrípky alebo bežne; tekuté alebo tuhé ? Myslíte si, že môže byť aj škodlivé ? Ďakujem za názory.
    Antibakteriálne mydlo som nikdy nepoužívala. Čisté ruky máš už po 30 sekundách umývania rúk pod tečúcou vodou s obyčajným mydlom. Zase tú čistotu nepreháňaj.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Každé bežné mydlo je antibakteriálne, každé bežné mydlo (aj mydlo za 50 centov) zabije 99,98% baktérií.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    kua, ale tá jedna stotina ti tam furt chýba. Antibakteriálne mydlo /protex/ zabije 99,99 baktérií !!
    :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    ps: používam antibakteriálne protex ale nie preto, že je antibakteriálne, ale že je celkovo kvalitné za dobrú cenu.
    A potom DOVE s tým jemným brúsnym materiálom
    Najlepšie mydlo čo som kedy mal bol safe guard, bolo tiež antibakteriálne ale penilo 10 x viac ako protex, škoda že sa už asi nevyrába.

    Ja som "mydlový typ" - sprchové gély a tekuté mydlá neznášam...

    Vyskúšal som už aj špeciálne dosť drahé mydlá, ale nič moc...

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Napísať na mydlo "antibakteriálne" je ako keby bolo na chlebe v obchode napísané "na jedenie" alebo na žiarovke "na svietenie".

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    No čo už, približujeme sa nášmu veľkému vzoru AMERIKA... Minule sa tam jedna súdila že na mikrovlnke nebolo napísané že sa v nej nesmú sušiť mačky po kúpaní...

    rastlinka je offline (nepripojený) rastlinka

    Už môj nick asi o mne niečo hovorí. Ale vo všeobecnosti mám rada nielen rastliny, ale aj zvieratá, prírodu a všetko čo spolu súvisí. Pretože zvieratá by tu neboli bez rastlín a naopak. Zaujímam sa o prírodu až priveľmi podrobne. Poznám rastliny a živočíchy, ktoré mi pomôžu prežiť v prírode. Viem, ako sa vyhnúť v lese nebezpečným zvieratám ( medveďovi ), ale viem ich aj sledovať. Dokážem sa z neznámeho prostredia dostať do ľudských obydlí. Cestu mi prezradia rastliny, potoky, pohyb zvierat... ...viac rastlinka
    Ahojte, nevedela som, že sa do tejto témy zapojíte toľkí. Ja som síce doteraz používala bežné mydlo, ale občas sa stáva, že nemám prístup k vode, tak som si kúpila antibakter. gél na ruky. A ešte pred zadaním tejto témy som našla na internete toto:
    http://www.equark.sk/index.php?cl=article&iid=476
    Je pravda, že ja môj gél používam zriedkavo.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ja pouzivam prirodne mydla,na ruky len jadrove obycajne a na kupanie olivove,levandulove,medove...ake prave mam po ruke.ale normalne mydla nekupujem a sprchace a tekute mydla tiez nie.ked mame velmi spinave ruky tak este mazlave mydlo.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    osky Pozri príspevok
    ja pouzivam prirodne mydla,na ruky len jadrove obycajne a na kupanie olivove,levandulove,medove...ake prave mam po ruke.ale normalne mydla nekupujem a sprchace a tekute mydla tiez nie.ked mame velmi spinave ruky tak este mazlave mydlo.
    tak, tak - kvalita je kvalita

    Unidan je offline (nepripojený) Unidan

    Unidan
    Bezne mydla su dostatocne antibakterialne, ale ak sa lieci nejaky konkretny kozny problem, moze pomoct sirove mydlo, najlepsie z prirodnej siry.
    JF Sulfur mydlo je dostupne v niektorych lekarnach alebo na www.bezakne.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.