Zavrieť

Porady

poplatky za komunálny odpad

môže odomňa žiadať obecný úrad moju pracovnú zmluvu?nebývam v mieste trvalého bydliska a podala som žiadosť o odpustenie poplatkov za komunálny odpad. Oni potrebujú vidieť, či teda pracujem mimo trvalého bydliska. Je to uplne normálne?Však ja mam v pracovnej zmluve všetky moje osobné údaje, pozícia, mzda atď.
Ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Pracovnú zmluvu im dať nemusíš. Stačí potvrdenie od zamestnávateľa, že pracuješ u neho na ..... úväzok v mieste XX a pracovný pomer je uzatvorený na dobu YY.
    danielaLC a keby zo svojej zmluvy vynechám pár stran, a dám im len tie základné info (bez mzdy). Je to nejake porušenie?...lebo je to komplikované žiadať si od bývaleho zamestnávateľa nejaké dalšie potvrdenia z minuleho roku...:/
    lubko6394 Spýtaj sa na obci. To čo píšeš znamená, že im dáš kópiu - jej hodnovernosť môžu spochybniť. Najrýchlejší je mail na obec a budeš mať jasno.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Niekde zoberú aj zmluvu nekompletnú a stačí im 1+2 strana, niekde potvrdenie o ubytovaní / prenajme/ ,ale niekde žiadajú potvrdenie, že v tom meste v ktorom bývaš platíš za smeti, pretože odpad produkujeme každý. Takže sa môže stať, že na úrade od teba budú chcieť aj potvrdenie, že platíš za smeti v meste kde bývaš, inač budeš musieť zaplatiť tam, kde máš trvalé bydlisko.

    dianka.sz je offline (nepripojený) dianka.sz

    dianka.sz
    U nás je to tak, že keď donesú potvrdenie z miesta trvalého bydliska, že tam platia poplatok za odpady, tak u nás na základe toho nemusí platiť. Ale neakceptujú to všade.
    Prac.zmluvu nie si povinná predložiť na obecnom úrade.

    poplatky za komunálny odpad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.