Zavrieť

Porady

Vypadavanie vlasov v puberte

Dobry den.Od 16 som spozoroval ze moje vlasy si robia co chcu,rastu si ako chcu,padaju.Po roku a pol mam temeno hlavy poriadne preriedene.Myslim si,ze hlavnu ulohu zohrali hormony.Este by to mohlo byt dlhodobe problemy s rannym vysusenim hrdla a zahlienenym,kedze vzdy ked mam rano hrdlo v poriadku tak aj vlasy.Inac mam vlasy strastne mastne,znicene.Je este nejaka sanca,ze sa vlasy vratia do normalu ? Mohli by ste mi dat nejaku radu? Dakujem ..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    quEstee Pozri príspevok
    taketo diskusie mam celkom precitane
    tak potom vieš ...aké vitamíny si kúpiť na podporu rastu, alebo aké vlasom ktoré padajú chýbajú.....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    vratnik Pozri príspevok
    Najväčšia diskusia o vypadávaní vlasov je www.vicevlasu.cz Najpravdepodobnejšiue sa bude jednať o silnú Agu, pozri sa či s vlasmi mal problém otec a hlavne ako na tom boli starý otcovia. Môžeš skúsiť kožného, ale zázraky nečakaj. Z vitamínov žiadnemu chlapovi vlasy znovu nenarástli.
    No asi neuveriš,ale ked vlasoch chyba vyziva - živiny to znamena vitaminy aj vtedy mozu opustat hlavu.....ale padanie vlasov ma xy dovodov........

    quEstee je offline (nepripojený) quEstee

    quEstee
    este dodam,ze posledny tyzden sa mi objavuje pri cele biela sucha vrstva po zmyti vlasov,ale tu mam urcite po celej hlave

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    quEstee Pozri príspevok
    ...sa mi objavuje pri cele biela sucha vrstva po zmyti vlasov...
    Vlasy môžu vypadávať z rôznych dôvodov. Hormonálne zmeny je jedna vec. Mne vypadavali vo velkom ked som mal silnejsie stresy napr. V kazdom pripade, aj vzhladom na vyssie napisane je vhodne ist na kozne, kde su schopni seriozne posudit zmeny a urcit pricinu problemov.
    maja tiež odporúčam kožného lekára

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    Najväčšia diskusia o vypadávaní vlasov je www.vicevlasu.cz Najpravdepodobnejšiue sa bude jednať o silnú Agu, pozri sa či s vlasmi mal problém otec a hlavne ako na tom boli starý otcovia. Môžeš skúsiť kožného, ale zázraky nečakaj. Z vitamínov žiadnemu chlapovi vlasy znovu nenarástli.
    Andy Kralik Napriek tomu odporúčam nechať diagnózu na lekára..

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    Najpravdepodobnejší dôvod vypadávania vlasov u chlapa je Aga. Pozri si takých bezdomovcov a ich husté kšice, biedna jednostranná strava, alkohol, fajčenie, špina. keby to bolo vitamínmi, tak bezdomovci by boli do jedného lysý.
    vratnik AGA = androgéna alopecia, mužský typ vypadávania vlasov.

    hant je offline (nepripojený) hant

    hant
    Mne lekárka poradila trichologickú amb. v Martine,tel.043/4203810 robia len v piatok 8,30-13,30.Idem sa objednať.
    Skús takúto amb. bližšie k tvojmu bydlisku.

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Suchá vrstva na koži hlavy zasluhuje pozornosť dermatologa.Ak tam beží chronický zápal je vcelku logické,že vlasy padajú.
    hant Ak máš štítnu žľazu v poriadku / alebo zníženú činnosť/, zožeň si tekutý jód a užívaj podľa návodu na etikete. Mne to pomohlo, za 5 týždňov sa padanie znížilo z 200 na 120 . Alpicort môže zvyšovať očný tlak. Pozor na to, treba ísť na očné si ho nechať zmerať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.