Zavrieť

Porady

neprisli mi splatky

Zdravím. V novembri som si kúpil telefon na splatky, ktorý som si vyzdvihol v predajni. Doniesol som tam vyplnené papiere ohladom splátok, odovzdal a bolo mi povedane že podrobnosti o platení mi prídu poštou. Je marec a do teraz som nič nedostal. Mám to nechat tak a čakat? Hrozí mi niečo? Kontakty na mna tam boli uvedené, tak isto aj na zamestávatela. Neozvali sa.
Usporiadat
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Však sa choď spýtať tam kde si kupoval, čo sa deje...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ramik ramik

ramik je offline (nepripojený) ramik

no a ked to chcem mat zadara? viem je nefer ale láka ma to.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ramik Pozri príspevok
no a ked to chcem mat zadara? viem je nefer ale láka ma to.
lákať ťa to može kolko chce, ale zabudni na to- skor či neskor na teba prídu a zatočia s tebou velmi rýchlo...
0 0
ramik ramik

ramik je offline (nepripojený) ramik

myslis že by som mohol dostat nejake penale?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ramik Pozri príspevok
myslis že by som mohol dostat nejake penale?
no, ja si myslím, že áno...
0 1
ramik ramik

ramik je offline (nepripojený) ramik

inač bolo to brane cez alzu. asi tam mali ten bordel počas vianoc a možno niečo poplietli
0 0
ramik ramik

ramik je offline (nepripojený) ramik

Práve som volal do cetelemu, a rovno s pani ktorá ma na starosti moj úver. Povedala že oni este stále čakajú na krok od alzy. Opýtal som sa jej či mám čakat a že či možem dostat nejake penale. povedala že od cetelemu nemožem dostat nič lebo so mnou nieje žiaden problem a alza mi nemože dat penale. Ja že či to možem nechat tak povedala že ano. Tak čo teraz Do alzy som volal tiež ale dali mi len nejaky email že na koho sa mam obratit.
Naposledy upravil ramik : 12.03.13 at 11:18
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je to "reťaz" Alza > Cetelem > ty. No keďže je prerušené medzi Alzou a Cetelem-om - nemôže ti Cetelem účtovať žiadne penále - na základe čoho? Veď sami nemajú podklady pre úver. Tak isto ani Alza nemôže vyžadovať od Teba penále cez Cetelem, nakoľko ich chybou neboli dodané podklady pre úver a splátky.

Ak ti dali e-mail - napíš a upozorni ich na skutočnosť, že ich chybou nemôžeš si splniť svoju povinnosť splácať úver a nebudeš akceptovať z ich strany žiadne navýšenie o penále.
0 0
ramik ramik

ramik je offline (nepripojený) ramik

čo ked im ten email nechcem poslat. nieje to moj bordel. ved ja chybu nerobim
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

ramik Pozri príspevok
čo ked im ten email nechcem poslat. nieje to moj bordel. ved ja chybu nerobim
A potom co riesis? Ked to takto citis, tak nie je o com dalej diskutovat!
0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

Proste si to daj do poriadku. alza bude robit skor ci neskor nejaku uzavierku a zistia to.
Ty to nejak extra nahanat nemusis, mozes sa pre svoj klud informovat, kedze Ty chybu nerobis. Takisto penale platit nemusis.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A na druhej strane - ak začnú vyskakovať 1,5m vysoko - tak ty len odpíšeš: Ja som Vás na to upozornil - srali ste na to - vyžerte si to sami!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ramik Pozri príspevok
Zdravím. V novembri som si kúpil telefon na splatky, ktorý som si vyzdvihol v predajni. Doniesol som tam vyplnené papiere ohladom splátok, odovzdal a bolo mi povedane že podrobnosti o platení mi prídu poštou. Je marec a do teraz som nič nedostal. Mám to nechat tak a čakat? Hrozí mi niečo? Kontakty na mna tam boli uvedené, tak isto aj na zamestávatela. Neozvali sa.
ramik Pozri príspevok
Práve som volal do cetelemu, a rovno s pani ktorá ma na starosti moj úver. Povedala že oni este stále čakajú na krok od alzy. Opýtal som sa jej či mám čakat a že či možem dostat nejake penale. povedala že od cetelemu nemožem dostat nič lebo so mnou nieje žiaden problem a alza mi nemože dat penale. Ja že či to možem nechat tak povedala že ano. Tak čo teraz Do alzy som volal tiež ale dali mi len nejaky email že na koho sa mam obratit.
Jedno poviem ......toto vrav tomu , čo seno žerie .......
Prípadne starému otcovi niekde na lazoch pri ovciach ......

Lebo postup je inak takýto :

- Vyberieš si tovar ...
- Spíšeš papiere na predajni
- Následne si overovaný centrálou Cetelemu
- Ak schválené príde ( do pár minút ) , začne sa papierova vojna
- Aj o splátkach je reč .....
- Záver je podpis a odovzdanie tovaru ....
0 0
ramik ramik

ramik je offline (nepripojený) ramik

buchač Pozri príspevok
Jedno poviem ......toto vrav tomu , čo seno žerie .......
Prípadne starému otcovi niekde na lazoch pri ovciach ......

Lebo postup je inak takýto :

- Vyberieš si tovar ...
- Spíšeš papiere na predajni
- Následne si overovaný centrálou Cetelemu
- Ak schválené príde ( do pár minút ) , začne sa papierova vojna
- Aj o splátkach je reč .....
- Záver je podpis a odovzdanie tovaru ....
Ty čo to tu meleš? Jaka papierova vojna? Asi si kus mimo. Hned v druhom kroku mas hrubku. Vypišeš formular na internete a vytlačís si to... Papiere neposielas poštou ale odnesies ich na predajnu... A rovno si prevezmes tovar...
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

nic neries a cakaj ... ty ani nemas co ine robit
a Stanislavove blbe rady si nevsimaj, lebo na tahu je niekto iny ...
prvy krok si uz spravil vypisanim papierov a prebratim tovaru ... teraz musi spravit druhy krok alza vo vztahu k cetelemu (ak chce peniaze za tovar od cetelemu) ... az potom moze spravit treti krok cetelem voci tebe (zaslat zmluvu a splatkovy kalendar) a az potom mozes ty zacat splacat ...
nic ti nehrozi tak sa len vytesuj z momentalne bezurocneho obdobia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ramik Pozri príspevok
čo ked im ten email nechcem poslat. nieje to moj bordel. ved ja chybu nerobim
ramik Pozri príspevok
Vypišeš formular na internete a vytlačís si to...
...nemusíš tlačiť nič .......iba niekde inde ...

Choď sa dať rovno zarámovať ........
0 0
ramik ramik

ramik je offline (nepripojený) ramik

no toto som chcel počut takéto profesionálne potvrdenie že je všetko oka... dakujem...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

to chces povedat, ze si ziadnu zmluvu nepodpisoval?

Na stranke je toto:


  • Po odoslaní objednávky vyberte typ úveru, vyplňte potrebné údaje a počkajte na schválenie úveru.

Osobný odber tovaru na splátky na pobočke:

  • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš email vytlačte a podpíšte. Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy alebo nemáte možnosť tlače splátkových zmlúv, radi Vám zmluvy vytlačíme na výdajnom mieste.


tak pozri do papierov a splacaj
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ramik Pozri príspevok
no toto som chcel počut takéto profesionálne potvrdenie že je všetko oka... dakujem...
to je sice pekne ... ale ked ti dojde list od exekutora, tak to asi nebude to co chces citat
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

1Dara Pozri príspevok
to je sice pekne ... ale ked ti dojde list od exekutora, tak to asi nebude to co chces citat
lol, prosim ta nestras ho ked o splatkovom systeme nemas sajnu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať