Zavrieť

Porady

Teplota v predajni v zimnom období

može mi niekto povedať, aká má byt teplota vzduchu v predajni potravin (hovorime o zimnom období) Ďakujem
Naposledy upravil Mariana B. : 24.05.13 at 09:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Daxis je offline (nepripojený) Daxis

    Daxis
    Teplota v predajni nesmie presiahnuť skladovaciu teplotu, povolenú pre ktorýkoľvek výrobok voľne uložený v predajni. Väčšinou je to do 25°C.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Zrejme myslela spodnú hranicu, keďže je to v zime.
    Daxis Keďže sa jedná o zimné obdobie, odhadujem, že ide o nastavenie vykurovania.
    mima1959 ano ide zimne obdobie. Vykurovacie zariadenia (radiatory! sa spušťaju 3x denne. Pred spustením je 16,5 a po spustení sa teplota zvyši na 17,5. Je tam nenormalna zima. Veduci tvrdi že to stačí, ale skutočne sa pri takejto teplote neda pracovať.
    kopretinka pri 17,5 sa nedá pracovať??? A to čo máš oblečené? Plavky?
      zbaliť

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    kdekolvek v zime pridem (myslim predajnu) a je v nej vykurene tak ze sa potim aj po vyzleceni kabata/vetrovky, tak okamzite odchadzam ... a je mi jedno ze predavacky chcu tteplo a su tam v trickach, nech skrachuju, ja sa tam kvoli nakupu komplet do spodneho dielu vyzliekat nebudem

    Teplota v predajni v zimnom období

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.