Zavrieť

Porady

skúsenosti s Money s3 professional alebo od krosu

Dobrý den
chcela by som Vás poprosiť o radu aké máte skúsenosti hlavne s Money S3
potrebujem si kúpiť program na PÚ, mzdy a JÚ a neviem sa rozhodnúť teraz pracujem s alfou ale keďže by som ju potrebovala rozšíriť a investovať tak rozmýšľam či by nebolo lepšie kúpiť si money nakolko by bola asi aktuálizácia na ďaľšie roky lacnejšia - čo by bolo pre mňa lepšie hlavne z hľadiska ceny nakoľko ešte nemám zákazníkov len jednemu robím JU s dph a dvom bez dph no chcela by som začať s PÚ.

dakujem vám veľmi pekne za skúsensoti s money s3
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

    obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac mirka134
    mirka134 Pozri príspevok
    Dobrý den
    chcela by som Vás poprosiť o radu aké máte skúsenosti hlavne s Money S3
    potrebujem si kúpiť program na PÚ, mzdy a JÚ a neviem sa rozhodnúť teraz pracujem s alfou ale keďže by som ju potrebovala rozšíriť a investovať tak rozmýšľam či by nebolo lepšie kúpiť si money nakolko by bola asi aktuálizácia na ďaľšie roky lacnejšia - čo by bolo pre mňa lepšie hlavne z hľadiska ceny nakoľko ešte nemám zákazníkov len jednemu robím JU s dph a dvom bez dph no chcela by som začať s PÚ.

    dakujem vám veľmi pekne za skúsensoti s money s3
    prosím neporadí niekto? pracuje sa dobre s money na slovensku a aké bývajú aktualizácie?
    veľmi pekne ďakujem
    Naposledy upravil mirka134 : 26.03.13 at 14:34

    jana789 je offline (nepripojený) jana789

    jana789
    mirka134 Pozri príspevok
    Dobrý den
    chcela by som Vás poprosiť o radu aké máte skúsenosti hlavne s Money S3
    potrebujem si kúpiť program na PÚ, mzdy a JÚ a neviem sa rozhodnúť teraz pracujem s alfou ale keďže by som ju potrebovala rozšíriť a investovať tak rozmýšľam či by nebolo lepšie kúpiť si money nakolko by bola asi aktuálizácia na ďaľšie roky lacnejšia - čo by bolo pre mňa lepšie hlavne z hľadiska ceny nakoľko ešte nemám zákazníkov len jednemu robím JU s dph a dvom bez dph no chcela by som začať s PÚ.

    dakujem vám veľmi pekne za skúsensoti s money s3
    dobrý den

    tak toto by zaujímalo aj mňa prosím tí ktorí pracovali ale aj pracuju v money a v krose, ktorý by bol vhodnejší ?
    Ja viem, že má asi každý svoje plusy a mínusy aké má pre vás výhody a nevýhody?
    Ďakujem za každú reakciu

    jana789 je offline (nepripojený) jana789

    jana789
    jana789 Pozri príspevok
    dobrý den

    tak toto by zaujímalo aj mňa prosím tí ktorí pracovali ale aj pracuju v money a v krose, ktorý by bol vhodnejší ?
    Ja viem, že má asi každý svoje plusy a mínusy aké má pre vás výhody a nevýhody?
    Ďakujem za každú reakciu
    prosím nikto neporadí nedá novší názor?
    ​ďakkujem

    skúsenosti s Money s3 professional alebo od krosu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.