Zavrieť

Porady

ako dlho by sa mala rozbiehat predajna

mam malu predajnu z detskym textilom a doplnkamy,ako dlho by sa mala takato predajna rozbiehat,ja viem za je to otazka na ktoru sa neda moc odpovedat ale nechcem ist v niecom slepo,ak mate niekto obchodik prosim napiste ako dlho ste sa rozbiehali,dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...tak, ako napísala.....
    nemáme vešteckú guľu - čo myslíš pod pojmom -rozbeh - keď budeš na nule, alebo zarábať tak, aby si tam ani páchnuť nemusela a len peniaze si budeš užívať? Aký máš obrat? Aké náklady? V akom meste? Aká konkurencia? Inak - takýto plán sa zvykne robiť ešte pred otvorením prevádzky - aby som vedela, že hop, stačí, zatváram, alebo O.K. - síce nezarábam, ale som na číslach, čo som očakávala....
    Indeed ..žeby vypočet nulového bodu ??? a aj ten je založený len na PREDPOKLADOCH

    Dáša_ je teraz online Dáša_

    Dáša_
    účtovala som asi 10 rokov predajňu s detským oblečením - umiestnenie bratislavské sidlisko. Nespomínam si na jeden rok, čo by bola v zisku. Ale majiteľke to nejak nevadilo, ona to mala iba ako zábavku, živil ju manžel. aj predajňu
    Indeed ale ani nebola vo veĺkej strate, predpokladam....obchod vždy bude fungovať lebo je to stale o marži...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    Dáša_ Pozri príspevok
    účtovala som asi 10 rokov predajňu s detským oblečením - umiestnenie bratislavské sidlisko. Nespomínam si na jeden rok, čo by bola v zisku. Ale majiteľke to nejak nevadilo, ona to mala iba ako zábavku, živil ju manžel. aj predajňu
    tiez mam presne taku istu jednu klientku len ta ma tych sidliskovych obchodov viac. Ani jeden nezaraba, ale jej to nevadi, ma sponzora a hrajka sa na predavacku

    Dáša_ je teraz online Dáša_

    Dáša_
    blavaciko Pozri príspevok
    tiez mam presne taku istu jednu klientku len ta ma tych sidliskovych obchodov viac. Ani jeden nezaraba, ale jej to nevadi, ma sponzora a hrajka sa na predavacku
    len či si ty neprebral tú istú klientku, ja som ju už nezvladla

    ako dlho by sa mala rozbiehat predajna

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.