Zavrieť

Porady

Je to správny email?

Zdravím Vás, potrebujem poradiť lebo nie som si tým celkom istá či je tento email danovyurad@centrum.sk skutočný alebo len vymyslený. Nesedí mi to len z toho dôvod, že takéto inštitúcie by nemali mať koncový email kontakt napr. financnasprava.sk ? vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Všetky daňové úrady na Slovensku majú tvar e-mailu *****@financnasprava.sk.
    je to podvodný e-mail.

    http://vat.pravda.sk/komunikacia/cla...-citlive-data/

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    otvor si hocktorý daňový úrad a tam je ich mailík,žiadne centrum tam nieje:
    http://www.danovy-urad.sk/
    s pozdravom karol

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    preposli ten email na FRSR, ze mas podozrenie z podvodu ... tiez na nejaku support stranku centrum.sk
    Nebudem sa ničím tajiť a napíšem na rovinu: týmto emailom mi bolo oznámené, že mám stopnúť moje inzercie a ak to neurobím tak mi poštou bude doručené predvolanie na daňový úrad, ale v email nebol podpis zamestnanca iba S pozdravom daňový referent. Neviem čo si mám o tomto všetkom myslieť. Či je to len nejaká kuleha od osôb, ktorým možno idem do kšeftu alebo skutočný fakt. email mi proste vôbec nesedí.
    Nika chcem sa ta ešte niečo opýtať keďže máš kamarátku na daňovom, či by sa dalo napísať na daňový úrad a overiť tento kontakt.
    tak ja som si už zistila isté veci aj z adminom danej inzertnej stránky a oni žiadne údaje na mňa neposkytli, čiže všetko je len výmysel. Hrozne by ma zaujímalo kto to potom na mňa urobil, alebo či je to presne to čo mi misoft poslal odkazom. ďakujem Vám všetkým

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja nedoverujem ani menej dolezitym firmam, ak maju kontaktnu mail.adresu na centrum.sk,azet.sk a podobnych bezplatnych adresach.
    Nieto este taka institucia,ako danovy urad!

    Niekto si z teba fajne vystrelil :-D
    .

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Ano, stopni všetky svoje aktivity aj inzeráty a všetky peniaze pošli na číslo účtu ktoré Ti oznámim keď ma kontaktuješ na mail. adrese:
    riaditel.zemegule@centrum.sk



    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.