Zavrieť

Porady

Daň z príjmu, zabudnutý predpis

Stala sa mi taká vec, doteraz som mal vždy len firmu čo bola v strate a tento rok bola v zisku. A úplne som zabudol zaučtovať predpis do roka 2012. Všetko už odovzdané, môžem ten predpis dať do roka 2013?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    acco je offline (nepripojený) acco

    acco
    Lipican Pozri príspevok
    Stala sa mi taká vec, doteraz som mal vždy len firmu čo bola v strate a tento rok bola v zisku. A úplne som zabudol zaučtovať predpis do roka 2012. Všetko už odovzdané, môžem ten predpis dať do roka 2013?
    Predpis čoho myslíš? Dane z príjmu? Ak áno, tak ten musíš dať do roku 2012, predsa ti ovplyvňuje výkazy a celý výsledok hospodárenia.

    Lipican je offline (nepripojený) Lipican

    Lipican
    ano vypocitanu dan z prijmov. uplne som na to zabudol. takze mozem dodatocne rovno dat opravne priznanie

    Gabo71 je offline (nepripojený) Gabo71

    Gabo71
    Súhlasím s acco. Ešte do utorka môžeš podať opravné, potom už len dodatočné, ale to asi vieš. Radšej to podaj, nebudeš s tým mať veľa roboty. Isto máš dobrý softvér, jedno zaúčtovanie a softvér ti upraví výkazy tak, ako majú byť. Už len potom zmena v poznámkach, v pár bodoch. A hotovo.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Lipican Pozri príspevok
    ano vypocitanu dan z prijmov. uplne som na to zabudol. takze mozem dodatocne rovno dat opravne priznanie
    do 2,4 opravné

    Daň z príjmu, zabudnutý predpis

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.