Zavrieť

Porady

Pošta do podnájmu

Chcela by som si niečo objednať na dobierku, ale bývame v podnájme iba, tak je na schránke iba meno majiteľa bytu. Ako mám postupovať, aby som sa dostala k mojej pošte? S majiteľom sa mi to moc riešiť nechce. Nie je nejaká možnosť označiť, že do ktorej schránky majú dať poštu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Objednaj si cez kuriera, zadaj do poznamky pri objednavke.
    Inak, vodici zvyknu vopred zavolat,takze sa dohovoris so soferom,kde ti tovar odovzda
    arizona Pozri príspevok
    Objednaj si cez kuriera, zadaj do poznamky pri objednavke.
    Inak, vodici zvyknu vopred zavolat,takze sa dohovoris so soferom,kde ti tovar odovzda
    ​Z ebay-u sa mi kuriérom nedá. Aspoň som tam, ešte takú možnosť neobjavila...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Z ebay neviem, nepouzivam...
    Ked sa objednava zo zahranicia, tak asi na Slovensku prebera a zasielky roznasa nejaka slov. zasielkova sluzba. /ak sa mylim, opravte ma niekto prosim/

    Tak napis na adresu pod svoje meno do zatvorky aj meno majitela.
    Ale ak to chces na dobierku, tak ti to asi do schranky nedaju.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Michaela Pavúková Pozri príspevok
    Chcela by som si niečo objednať na dobierku, ale bývame v podnájme iba, tak je na schránke iba meno majiteľa bytu. Ako mám postupovať, aby som sa dostala k mojej pošte? S majiteľom sa mi to moc riešiť nechce. Nie je nejaká možnosť označiť, že do ktorej schránky majú dať poštu?
    v prvom rade to ries s majitelom bytu ... platis podnajom, tak mas narok na pristup k svojej poste

    ak by to bol velky problem, zabezpec si vlastnu schranku ... pripadne "poste restante" na poste

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    arizona Pozri príspevok
    Z ebay neviem, nepouzivam...
    Ked sa objednava zo zahranicia, tak asi na Slovensku prebera a zasielky roznasa nejaka slov. zasielkova sluzba. /ak sa mylim, opravte ma niekto prosim/

    Tak napis na adresu pod svoje meno do zatvorky aj meno majitela.
    Ale ak to chces na dobierku, tak ti to asi do schranky nedaju.
    Ani ( asi ) nie ...

    Objednal som si pneu z Čiech ...cca mesiac nazad ...
    Celá proces cez objednávkový systém a aj mail ...
    Kuriér po nejakom čase cinkol na mobil , došiel , prevzal zásielku , vyplatil som oproti podpisu ....celá záležitosť cca 10 minút ...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja si objednávam na adresu, kde vykonávam svoju prácu....doručenie v čase od do...
    kuriéri sú magori....teda ja mám takú skúsenosť....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.