Zavrieť

Porady

Čo môže byť dôvod trpnúcej nohy?

Prajem Vám pekný deň. Chcela by som sa informovať ohľadne toho, či by niekto nevedel poradiť, ohľadne toho, že čo môže spôsobovať trpnúcu nohu. Vykonávam sedavú prácu, ale to už skoro 10 rokov. Cez deň som vždy v pohyde, takže nesedím sústavne celý deň. Lenže teraz, už druhý deň v suke mi trpne ľavá noha. Hoci ako ju môžem masírovať, vymeniť topánku, nechce to prestať. Teraz neviem že čo by som mala robiť. Podľa kolegov by to mohla byť aj chrbtica... Za Vašu radu Vám vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    "Teraz neviem že čo by som mala robiť." Mám taký bláznivý nápad, čo keby si išla k lekárovi? Určovať diagnózu a následnú liečbu na základe diskusie na internete? Choď k lekárovi, on ťa vyšetrí

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Skus si dat pod zadok a za chrbat poriadne tucne vankuse, hlavne, aby si necitila hranu stolicky alebo kresla. :-)

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Chrbtica, málo minerálov v tele ale môže to byť aj cievne ochorenie... treba vyhľadať lekára.
    Naposledy upravil Tweety : 04.04.13 at 10:59

    kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

    radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac kaivorus
    Môže to byť aj v lymfe /clostrídie, plasmódie, trichophytomy, penicília, microspóra,../
    môžu to byť žily na nohách,
    aj chrbtica,
    aj nervy

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    alabut Pozri príspevok
    Skus si dat pod zadok a za chrbat poriadne tucne vankuse, hlavne, aby si necitila hranu stolicky alebo kresla. :-)
    Musím uznať, tiež je to možné. Ak sedí v priehlbine, tak sa tlačia žily.

    Čo môže byť dôvod trpnúcej nohy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.