Zavrieť

Porady

MRP stiahnutie bankových výpisov

Neviem stiahnuť do MRP Podvojné účtovníctvo (Vizuál) bankové výpisy zo Sberbank (resp.
žiadne, lebo s tým len začínam tento rok).
Kde mám v programe čo nastaviť. Chodia mi na mail v krp.
Sionel Co je to krp? Ja si stahujem vypisy vo formate ABO (ma koncovku .gpc). V programe netreba nic nastavovat, iba treba mat cislo uctu nastavene pod uctom 221, potom ho naimportuje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Posuniem tému na svetlo, potrebujem prísť na to, ako sa robí import zo SLSP do MRP K/S.


    Dopĺňam 28.11. 2013
    Pozerala som na stránke SLSP spôsoby prenosu ABO súborov a majú uvedené, že treba mať aktívny nie Internetbanking, ale Mailbanking.
    Prikladám link http://www.slsp.sk/6420/mailbanking-...is-z-uctu.html.
    Keď sa mi podarí službu aktivovať, vyskúšam a podelím sa o konkrétne skúsenosti.
    Naposledy upravil Dav : 28.11.13 at 18:45
    Dav Posúvam

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    tiež by som rada sťahovala výpisy. Neviem, kde v SLSP nastaviť sťahovanie ABO. Poradíte mi?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Luna Ja sťahujem všetko cez modul ABO. Cez banku som si našla export BV. Vo svojom PC som si vytvorila súbor BV. Po stiahnutú z banky si tieto výpisy exportujem do tohto súboru a následne naťahujem do MRP. Účtovanie takýchto výpisom mi ide o moc rýchlejšie.
    Janiela Vyskúšam si to. ďakujem. :-)
    Valika Dobrý večer v 3/16 prestali zasielať vo formáte ABO výpisy zo SLSP. v akom formáte sa dajú importovať do MRP teraz ? Dakujem
      zbaliť

    MRP stiahnutie bankových výpisov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.