Zavrieť

Porady

Import bankových výpisov - OMEGA

Milí poraďáci - OMEGÁCI,

zaujímalo by ma, kto z Vás má už nejaké tie praktické skúsenosti s importom bankových výpisov do OMEGY. Prosím popíšte svoje dojmy, postrehy a pod.

Ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

petovsan
Oldi
Milí poraďáci - OMEGÁCI,

zaujímalo by ma, kto z Vás má už nejaké tie praktické skúsenosti s importom bankových výpisov do OMEGY. Prosím popíšte svoje dojmy, postrehy a pod.

Ďakujem.
Tak táto téma by zaujímala aj mňa, ozve sa niekto skúsenejší?

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

petovsan
petovsan
Tak táto téma by zaujímala aj mňa, ozve sa niekto skúsenejší?
Ozaj "Import bankových výpisov" v Omege nik nepoužíva???

bepo je offline (nepripojený) bepo

bepo
Ja to používam a ide to, treba si len vhodne nastaviť kritériá pre párovanie a tie potom dodržovať.

Juditka je offline (nepripojený) Juditka

Juditka
Aj ja som začala používať import BV. Máme sporiteľňu - je to celkom jednoduché naozaj si treba len dobre navoliť kritériá a potom sa väčšina položiek zaúčtuje stačí to skontrolovať. Šetrí to čas. Je to výhodné ked sa uhrádza naraz veľa faktúr.

olkos je offline (nepripojený) olkos

olkos
ja importujem BU a to VUB a TB a bez toho by som uz asi ani nebol, je to naozaj velmi dobra vec ktora setri cas. mam aj rekord 300 riadkov vypis zauctovany za 12 min.
sokol7 Dobrý deň, podarilo sa mi automatické zaúčtovanie bankového výpisu TB do Omegy, avšak v Pravidlách pre zaúčtovanie chcem nastaviť, aby mi zaučtovalo aj položky, ktorý majú uvedený variabilný symbol v Poznámke. Vedeli by ste mi z tým pomôcť?

Import bankových výpisov - OMEGA

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.