Zavrieť

Porady

Mieša sa mi stará porada a nová porada..

Keď chcem napísať odkaz v starej porade, konkrétne mi to robí pri odkaze pre nick Danielle369, otvorí sa mi najprv prihlasovacie okno do novej porady. Nerobí mi to stále, ale neprišla som na to v akej súvislosti sa to deje.. Zaujímavé. Možno to súvisí s ohlásenými zmenami, keď sa akurát pracuje na novej porade..
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Momentálne robíme len na www2 a tu nie, ale možno keď dávaš do adresy jej meno tak ti zoberie link z novej.... Miešať sa to inak nemá ako, je to na samostatnej adrese, databáze atď.

Pozor nová Porada, bude tu, to čo ostatní volajú nová Porada je len vývojová a testovacia verzia.
Naposledy upravil Richard : 15.04.13 at 16:13
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ide presne o toto: otvorím si v starej porade moje odkazy, tam kliknem na Danielle369, a hneď sa otvorí okno, ktoré patrí na prihlásenie do novej porady: foto.
037.jpg  
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
skopirovala si tam smajla z novej porady, preto ked to chcelo natiahnut tak to pytalo pristup na novu Poradu
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Pristup je rovnaky na starú aj novú Poradu ??

Plati TO ISTÉ heslo ku konkrétnemu nicku ??

Mne to nefunguje, nemožem sa prihlasiť na novú Poradu.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

neviem sa dostať k mojím príspevkom - asi týždeň dozadu (aj teda k príspevkov iných poraďákov). je to spôsobené už novou poradou, alebo nejaké zmeny prebiehajú
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Katy a R Pozri príspevok
neviem sa dostať k mojím príspevkom - asi týždeň dozadu (aj teda k príspevkov iných poraďákov). je to spôsobené už novou poradou, alebo nejaké zmeny prebiehajú
Tiež sa neviem dostať k príspevkom, posledné mám 7.4., Richard asi už túto necháva tzv. dôjsť. V príspevku č. 2 píše, že je to tak. Ale novú poradu neviem terazky ani nájsť.
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

V sutaku mas Majka link pricapeny na novu poradu
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

testovacia nova porada http://www2.porada.sk/feed.php
meno: porada
heslo: vyvoj
Naposledy upravil Richard : 15.04.13 at 16:08
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Fúha, klikla som, zatiaľ to vidím ako španielsku dedinu. Takže žiadne pokračovanie starej ale úplne nová?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Teraz som sa pozrela, tiež mám posledné príspevky zo 6.4.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Asi sa vrátim k štrikovaniu, ak stará Porada zanikne. Ani 2-3 týždňovej prestávke po tom, čo som tam prvý raz nakukla, ma nová Porada ničím neoslovila.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Pozri príspevok
Asi sa vrátim k štrikovaniu, ak stará Porada zanikne. Ani 2-3 týždňovej prestávke po tom, čo som tam prvý raz nakukla, ma nová Porada ničím neoslovila.
..

..no veď ona ta nová sa ešte len predstavuje...ešte neoslovuje...ale treba pokukať, čo a ako, lebo štrikovanie ťa dlho baviť nebude...myslím..
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Žabinka Pozri príspevok
Teraz som sa pozrela, tiež mám posledné príspevky zo 6.4.
Aj ja mám na starej, ale " podľa mňa dobrej!" porade posledné príspevky do ý.4.
Iba predpokladám, že stará porada už nikoho tak nezaujíma, alebo novej venuje sa viac času.
Žiaľ, a asi sa niečo deje naozaj, lebo už dnes som ani do profilov mnohím priateľkám nevedela poslať pozdrav s obrázkom...tak mi prosím prepáčte priateľky a priatelia...
A na krajnú možnosť...nechať poradu poradou, ešte nechce moje "JA" pomyslieť
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zitulda Pozri príspevok
Aj ja mám na starej, ale " podľa mňa dobrej!" porade posledné príspevky do ý.4.
Iba predpokladám, že stará porada už nikoho tak nezaujíma, alebo novej venuje sa viac času.
Žiaľ, a asi sa niečo deje naozaj, lebo už dnes som ani do profilov mnohím priateľkám nevedela poslať pozdrav s obrázkom...tak mi prosím prepáčte priateľky a priatelia...
A na krajnú možnosť...nechať poradu poradou, ešte nechce moje "JA" pomyslieť
Zitka teš sa, zajtra možno nabehne nová porada. Budeme sem potom chodiť pozerať ako vyorané myši
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Zitka teš sa, zajtra možno nabehne nová porada. Budeme sem potom chodiť pozerať ako vyorané myši
..

..álečo!..všetko bude tak, ako bolo...akurát sa nepôjde do Čavoja cez Rudno, ale cez Košice!..čiže trochu zložitejšie-ale nakoniec prídeme..
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Aha, asi takto to myslela wagner:

0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pepsikova Pozri príspevok
..

..no veď ona ta nová sa ešte len predstavuje...ešte neoslovuje...ale treba pokukať, čo a ako, lebo štrikovanie ťa dlho baviť nebude...myslím..
- tak keď nás štrikovanie omrzí, môžme ešte háčkovať, paličkovať .. a čojaviemčoešte - pre mňa by to hádam aj užitočnejšie bolo
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Ide leto pôjdeme von do prírody , urobíme dačo pre svoje zdravie ,keď nebudeme sedieť pri PC
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď niektorí sme tu pekne dlho, už sme sa možno aj zunovali, načim sa popozerať po niečom inom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

A tá nová porada má kde chlievik? (myslel som tým adresu, ako ju nájsť)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať