Zavrieť

Porady

Mieša sa mi stará porada a nová porada..

Keď chcem napísať odkaz v starej porade, konkrétne mi to robí pri odkaze pre nick Danielle369, otvorí sa mi najprv prihlasovacie okno do novej porady. Nerobí mi to stále, ale neprišla som na to v akej súvislosti sa to deje.. Zaujímavé. Možno to súvisí s ohlásenými zmenami, keď sa akurát pracuje na novej porade..
Usporiadat
Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
A tá nová porada má kde chlievik? (myslel som tým adresu, ako ju nájsť)
www2.porada.sk
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54 Pozri príspevok
A tá nová porada má kde chlievik? (myslel som tým adresu, ako ju nájsť)
http://www.porada.sk/t213967-miesa-s...ml#post2298918
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trt !!!!!! nahodím 2.porada nič, tak nahodím komplikovane www2.porada.sk zase nič asi má špatného gogla
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54 Pozri príspevok
trt !!!!!! nahodím 2.porada nič, tak nahodím komplikovane www2.porada.sk zase nič asi má špatného gogla
Klikni na odkaz v prísp. 23 a prihlás sa podľa toho návodu.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
trt !!!!!! nahodím 2.porada nič, tak nahodím komplikovane www2.porada.sk zase nič asi má špatného gogla
Minule som dávala link do šuťáku.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hubatá Pozri príspevok
Aha, asi takto to myslela wagner:

Asi tak tam budeme čumieť pokiaľ sa zorientujeme
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..álečo!..všetko bude tak, ako bolo...akurát sa nepôjde do Čavoja cez Rudno, ale cez Košice!..čiže trochu zložitejšie-ale nakoniec prídeme..
Mňa to vôbec neštve, pretože keď mi popíli tých takmer 40m dreva a pokiaľ ho ja poštiepam a upracem a k tomu záhrada sadiť a pod. tak bude polovica júla. A potom sem prídem ako hrdina pozrieť, či sa už vychytali všetky muchy a budem sa učiť ovládať poradu. A možno aj tie čo štrikovali sa sem zatiaľ vrátia budú mi radiť
1 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Nejak sa v tej novej porade neviem vysomáriť. Skúsil som sa tam prihlásiť a nešlo mi to, tak som sa skúsil zaregistrovať, to mi šlo bez tej 7-mičky. No nič mi to nové usporiadanie ani obsah nehovoria. Je to o ničom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
deane7 Pozri príspevok
Nejak sa v tej novej porade neviem vysomáriť. Skúsil som sa tam prihlásiť a nešlo mi to, tak som sa skúsil zaregistrovať, to mi šlo bez tej 7-mičky. No nič mi to nové usporiadanie ani obsah nehovoria. Je to o ničom.
..

..ved na novej porade budú platiť naše nicky zo starej porady...najskôr musíš "porada/vyvoj", a potom prihlásiť tvojim nickom..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Mňa to vôbec neštve, pretože keď mi popíli tých takmer 40m dreva a pokiaľ ho ja poštiepam a upracem a k tomu záhrada sadiť a pod. tak bude polovica júla. A potom sem prídem ako hrdina pozrieť, či sa už vychytali všetky muchy a budem sa učiť ovládať poradu. A možno aj tie čo štrikovali sa sem zatiaľ vrátia budú mi radiť
..

..hm, v polovici júla ti bude porada ukradnutá!..budeš pomaly zberať úrodu...si zabudla?..
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pozor nová Porada, bude tu, to čo ostatní volajú nová Porada je len vývojová a testovacia verzia.

Tému zatváram je vyriešená.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať