Zavrieť

Porady

Čistenie žalúzii

Ahojte poradaci,
chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s tymto produktom http://www.bezhmyzu.sk/cistenie-zaluzii-airduster.html Rucne s handrickou cistit zaluzie nie je bohvie co a toto som nasiel na nete, celkom sa mi to paci aj za rozumnu cenu, len ci to funguje ako ma. Pripadne ak ma niekto inu technicku pomocku, sem s nou.

vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    no dobre tak na prach ano a ďalej? na ostatnú špinu aj tak umyť...takže pre mňa o ničom...nemusíme sa trápiť handrou aj ked najprv možno zotrieť, potom môžme dokončiť že si natiahneme bavlnené rukavice .....

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Suhlasim, ze je to dalsia predrazena hlupost na trhu...
    Prach mi vysaje aj bezny vysavac,a na ostatne necistoty aj tak musim zobrat mokru handru a vydrhnut rucne...

    vitekr je offline (nepripojený) vitekr

    vitekr
    ja som si tento AIRDUSTER priviezol z anglicka, ale vyzera uplne rovnako ako na tomto webe. Problem bol s nim trochu ten, ze na starom vysavaci skoro vobec nefungoval, cize sa neustale zastavoval. Zazracnu keficku som prihodil k dalsim nezmyslom, ktore som si priviezol, ale hned ako sme si kupili novy vysavac do noveho bytu, tak som to vytiahol a odvtedy to pouzivame pravidelne. Vrele odporucam, ale musite mat normalny vysavac. ahojte

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nezmysel z Top-Shopu z telky. 1/3 vecí z nich je zbytočná, 1/3 zase nefunguje tak, ako ukazujú, len 1/3 z nich má možno nejaký význam. A všetky sú riadne predražené (i s tým poštovným a balným to riadne preháňajú).
    Len raz som naletel na "reklamu" z telky (cca pred 15 rokmi) - odvtedy sa len smejem tým, ktorí na to skočia (najmä na tie Top Shop, WS a iné "spoločnosti" a "firmy"). A keď sa vyskytne problém s výrobkom - 2/3 z nich odrazu akosi mlčia.

    A keď chce mať žaluzie bez hmyzu - odstrániť príčinu zasvinenia - hmyz - namontovať sieťky na okno a nebudú vlietať do vnútra, detto nebudú žaluzie zahmyzené.

    Peter.Som je offline (nepripojený) Peter.Som

    Peter.Som
    Obyčajné čistenie mokrou handrou a vodou so saponatom sa mi najlepšie osvedčili na čistenie žalúzie . Neviem preco lduia este vymyslaju s novymi vecami na trhu, tiez si myslim ze su to zbytocne vyhodene peniaze.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.