Zavrieť

Porady

Policajný vírus

Poraďte prosím: kamarát stiahol policajný vírus v piatok večer, zľakol sa a prevodom poslal platbu 100€ na účet. Dalo by sa nejako stornovať ten prevod? Alebo je to v prdeli.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Este by ten prevod mohol v banke zastavit ...od piatku vecera nemusel odist, kedze nebol pracovny den ....
Nech si zavola na 24 hodinovu sluzbu.
vlado 33 Volal, ale pladba už sa vraj stornovať nedá. Teraz som mu volal.

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
http://www.pluska.sk/krimi/domace-kr...a-peniaze.html

tmhwk je offline (nepripojený) tmhwk

tmhwk
btw, ak ma tento virus, je dost mozne ze na tom pocitaci ma aj plno inej havede. idealne keby si nastudoval nieco o poictacovej bezpecnosti, nepracoval na pocitaci pod administratorskym uctom, nespustal kazdu blbost a pod.
lebo pouzivat internetbanking v zavirovanom pocitaci je tiez bezpecnostne riziko, najma pri jednoduchych formach autorizacie (grid karta napr.).

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
Počítač nabehol po vyčistení malware byte a cleanerom. Teraz som čítal , že stačilo dať obnoviť systém. Počítač ide strašne pomaly, asi už bude neskoro obnovovať systém?

tmhwk je offline (nepripojený) tmhwk

tmhwk
neviem aka je to banka, ale ked si prevedie peniaze na nejaky iny ucet v ramci banky (manzelkin, kamaratov...), tak tie peniaze odidu hned, a preto nasledne zajtra neodide ta medzibankova platba (pre nedostatok penazi). samozrejme, nesmie mat povoleny kontokorent
pokial posielal peniaze neskoro vecer v piatok alebo cez vikend, tak platba este neodisla. banky budu sypat medzibankove prevody na spracovanie do nbs az zajtra doobeda. na druhej strane, mam pocit ze je toto uz celkom preflaknute, tak snad je ten "ucet prijemcu" zablokovany, aj ked podrobnosti teda neviem.
Naposledy upravil tmhwk : 21.04.13 at 20:47

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
Ešte raz dávam otázku:Počítač nabehol po vyčistení malware byte a cleanerom. Teraz som čítal , že stačilo dať obnoviť systém. Počítač ide strašne pomaly, asi už bude neskoro obnovovať systém?
vlado 33 Máš pravdu, už viac sa to dodrbať nedá.

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak
No asi nemal čisté svedomie, tak tých 100 Éčok išlo na odpustky.
vlado 33 Pravé že mal, podvodník by to tak rýchlo nezaplatil.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.