Zavrieť

Porady

Montaz kuchyne z Decodomu

Ahojte,

chcem sa opytat, ci mi viete poradit ked hladat sikovneho montaznika na kuchynu. Mame objednanu kuchynsku linku z Decodomu, avsak cena montaze je cca 20 % z ceny, co mi pride byt sialene vela. Chcela by som nejakeho zodpovedneho cloveka na ktoreho sa mozem spolahnut, bude lacnejsi a hlavne aby sme to nemuseli skladat my niekolko dni, kedze v tejto oblasti nemame prax.
Ak viete konkretne nejaku osobu, idealne BA, BA kraj, zapadne Slovensko, budem velmi vdacna.

Dakujem za vsetky odpovede.

Pekny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Popytaj sa zamestnancov Decodomu,alebo ineho nabytkarskeho obchodu,kde predavaju kuchyne. Obcas si privyrabaju,alebo vedia niekoho dohodit

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    200,00€ je šialene veľa za 2000,00 eurovú linku s dopravou náradia a rizikom poškodenia prac. dosky alebo dvierok?
    Rozalka 20% z 2000 eúr = 400 eúr

    command je offline (nepripojený) command

    command
    Oni vedia preco maju take sialene ceny za montaze par som ich zlozil a clovek musi v tych ich planoch len hlavou tocit(hlavne pri kuchyniach) tie plany robil clovek co nikdy nezlozil ani jednu zostavu.

    hena22 je offline (nepripojený) hena22

    hena22
    Ja to náhodou robím rada. Je to ako lego
    Ja študujem a muž montuje. Ale neživíme sa s tým

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    hena22 Pozri príspevok
    Ja to náhodou robím rada. Je to ako lego
    Ja študujem a muž montuje. Ale neživíme sa s tým
    ja tiež - pri montáži vyčerpám všetky neslušné slová od výmyslu sveta. lego? skôr ako formo - to bola nevydarená kópia lega z bývalej ndr (nič nepasovalo) našiel som na nete
    Naposledy upravil srska : 30.04.13 at 06:43

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    buchač Pozri príspevok
    ...
    Ani 400 € nie je veľa ...záleží ale aj od samotnej zostavy a jej zložitosti ....a podobne ...

    ...
    Nepovedala som, že to je veľa - upozornila som len na matematickú chybu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lapejko Pozri príspevok
    200,00€ je šialene veľa za 2000,00 eurovú linku s dopravou náradia a rizikom poškodenia prac. dosky alebo dvierok?
    To riziko sa následne odvíja aj do záruky , teda v prípade poškodenia pri skladaní všetko ide na vrub predajcu..
    Rozalka 10 Hours Ago #41323
    20% z 2000 eúr = 400 eúr
    Ani 400 € nie je veľa ...záleží ale aj od samotnej zostavy a jej zložitosti ....a podobne ...

    Bolo spomenuté aj to lego ...
    Pripájam sa k názoru , že tvorcovia ( poniektorí ) tých nákresov ako keby chýbali na hodinách technického kreslenia a vyšších stupňov ...
    Tiež som poskladal pár skríň , ešte dobre , že mám božskú trpezlivosť ...ale modlil som sa statočne ...
    Rozalka Súhlasím, že nie je veľa, sama by som si to dala poskladať. Ja som upozornila na matematickú chybu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Rozalka Pozri príspevok
    Nepovedala som, že to je veľa - upozornila som len na matematickú chybu.
    Ja viem , šak jasné ...

    Smeroval som viac - menej k tej skutočnosti , že pri tej čiastke ( povedzme ) cca 2.000 € a prípadne aj vyššej nie je veľmi vhodné rozdumovať nad tou montážou ...
    Predsa len , chlapci - montážnici vedia , čo a ako , nakoľko už majú ten grif v rukách a nie jednu skladačku dali dokopy ...

    Príkladne ...my sme kupovali obývačku na chalupu , šrac sa opýtal , či si poskladáme sami , alebo príde on plus jeden ...
    Nuž cena bola akože normálna ( fakt si nespomínam ) ... nevraviac o tom , že museli absolvovať cca 100 km hore - dole ...
    Ale ešte aj oni trochu maturovali z tých nákresov...drbali sa s tým pár hodín ...
    Zmákol by som so zaťom v pohode ( bez problémov ) , ale takto to bolo lepšie ...
    lujza.j že "chlapi - montážnici vedia"...pche... :-P..:-)))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.